zaloguj się

« wyniki turnieju #140 z dn. 30 września 2007 (niedziela) »

miejsce rozgrywekPaśnik, ul. Wita Stwosza
średni ranking turnieju110.26
średni rzeczywisty ranking turnieju108.84
ilość rozegranych partii48
rankingprzed i po turnieju

Klasyfikacja końcowa

miejsce gracz ranking punkty/partie małe punkty różnica skalpy
1 Monika Laskowska 124.17 6 / 6 2436 488 964
2 Karol Waniek 110.33 4 / 6 2296 382 761
3 Łukasz Szałkiewicz 133.66 4 / 6 2246 17 758
4 Ewa Fiszer-Włodarczyk 100 4 / 6 2227 109 783
5 Dominik Piasecki 104.87 4 / 6 2182 -7 822
6 Tomasz Suchanek 129.81 3 / 6 2418 249 615
7 Bogusław Szyszka 118.36 3 / 6 2305 224 649
8 Andrzej Kraska 109.92 3 / 6 2259 46 713
9 Przemysław Pawlic 108.77 3 / 6 2022 -166 676
10 Barbara Obremska 100 2.5 / 5 2177 367 566
11 Agnieszka Goniowska 102.92 2.5 / 5 2132 348 514
12 Joanna Suchanek 100 2.5 / 5 1920 244 496
13 Michał Trumpus 131.24 2 / 6 2184 -51 518
14 Ryszard Korpalski 100 1 / 2 668 -99 230
15 Marcin Radwański 100 0.5 / 4 1500 -136 295
16 Anna Żyła 100 0.5 / 5 1468 -515 281

Rozegrane partie

runda 1
1. Łukasz Szałkiewicz 429 : 387 Karol Waniek
2. Agnieszka Goniowska 449 : 400 Michał Trumpus
3. Andrzej Kraska 400 : 325 Tomasz Suchanek
4. Monika Laskowska 378 : 247 Marcin Radwański
5. Joanna Suchanek 287 : 334 Dominik Piasecki
6. Bogusław Szyszka 415 : 238 Anna Żyła
7. Przemysław Pawlic 339 : 325 Ewa Fiszer-Włodarczyk
8. Barbara Obremska 300 : 0 BYE
runda 2
1. Monika Laskowska 394 : 312 Agnieszka Goniowska
2. Przemysław Pawlic 316 : 348 Łukasz Szałkiewicz
3. Dominik Piasecki 271 : 459 Bogusław Szyszka
4. Barbara Obremska 423 : 270 Andrzej Kraska
5. Michał Trumpus 393 : 266 Ewa Fiszer-Włodarczyk
6. Karol Waniek 367 : 284 Joanna Suchanek
7. Marcin Radwański 323 : 435 Tomasz Suchanek
8. Anna Żyła 300 : 0 BYE
runda 3
1. Bogusław Szyszka 377 : 380 Monika Laskowska
2. Łukasz Szałkiewicz 363 : 397 Barbara Obremska
3. Andrzej Kraska 417 : 341 Michał Trumpus
4. Agnieszka Goniowska 343 : 363 Przemysław Pawlic
5. Tomasz Suchanek 377 : 388 Dominik Piasecki
6. Anna Żyła 227 : 423 Karol Waniek
7. Ewa Fiszer-Włodarczyk 456 : 292 Joanna Suchanek
8. Marcin Radwański 300 : 0 BYE
runda 4
1. Barbara Obremska 341 : 378 Monika Laskowska
2. Andrzej Kraska 444 : 326 Bogusław Szyszka
3. Karol Waniek 287 : 328 Przemysław Pawlic
4. Dominik Piasecki 377 : 387 Łukasz Szałkiewicz
5. Tomasz Suchanek 361 : 385 Ewa Fiszer-Włodarczyk
6. Michał Trumpus 387 : 328 Marcin Radwański
7. Anna Żyła 248 : 379 Agnieszka Goniowska
8. Joanna Suchanek 300 : 0 BYE
runda 5
1. Przemysław Pawlic 334 : 498 Monika Laskowska
2. Łukasz Szałkiewicz 382 : 344 Andrzej Kraska
3. Bogusław Szyszka 384 : 352 Barbara Obremska
4. Dominik Piasecki 425 : 337 Michał Trumpus
5. Ewa Fiszer-Włodarczyk 379 : 349 Agnieszka Goniowska
6. Marcin Radwański 302 : 436 Karol Waniek
7. Joanna Suchanek 407 : 193 Anna Żyła
8. Tomasz Suchanek 505 : 309 Ryszard Korpalski
runda 6
1. Monika Laskowska 408 : 337 Łukasz Szałkiewicz
2. Karol Waniek 396 : 344 Bogusław Szyszka
3. Ewa Fiszer-Włodarczyk 416 : 384 Andrzej Kraska
4. Dominik Piasecki 387 : 342 Przemysław Pawlic
5. Barbara Obremska 364 : 415 Tomasz Suchanek
6. Michał Trumpus 326 : 350 Joanna Suchanek
7. Ryszard Korpalski 359 : 262 Anna Żyła
8. Agnieszka Goniowska 300 : 0 BYE

Statystyki

Rozkład rankingów zawodników

Zdobyte punkty.

Różnica punktów pomiędzy zawodnikami.