zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Marta Świątkowska

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 37 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Adam Janicki18701138.8961.11413293.86318.82368.45
Agnieszka Goniowska2002010000274.5353
Aleksandra Łukaszewicz1100100034525600
Andrzej Kraska2200100038133400
Barbara Obremska42025050388296316.5392
Bartosz Morawski1001010000315435
Beata Wiączkowska1100100037234500
Bogusław Koszarski1001010000317352
Bogusław Szyszka910811.1188.89502255292.13398.13
Bronisław Parada1001010000331358
Czesława Pawłowska1100100038329900
Daria Pisula21015050335265275288
Dariusz Kosz2002010000268.5581.5
Dominik Piasecki2002010000268.5399.5
Ewa Fiszer-Włodarczyk1100100034926400
Grzegorz Wiączkowski2002010000344.5353.5
Helena Ryczkowska1100100043014600
Karol Waniek3003010000343.67423.67
Krzysztof Borodziuk52034060369299339385.67
Krzysztof Obremski2002010000256468
Laura Pisula3003010000339.33355.33
Łukasz Szałkiewicz21015050353293336387
Maciej Nawrocki1001010000346400
Maciej Pietrasik22001000397.523600
Małgorzata Szczygieł620433.3366.67376307.5299.75392.25
Marcin Radwański53026040337.33302.33337348
Marta Ćwiek3003010000299387.33
Michał Landowski1100100043831100
Michał Szymkowski640266.6733.33413306319437
Michał Trumpus1001010000325381
Piotr Szałkiewicz1001010000306391
Przemysław Pawlic2002010000311.5363
Radosław Jachna1100100032931500
Ryszard Korpalski1360746.1553.85393.83309.67307.43388
Sławomir Wolski310233.3366.67502297285344
Tomasz Suchanek610516.6783.33498346340.6431.2
Ziemowit Pazda221001245.4554.55410.5285.4314.67403.92
powrót na początek