zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Ziemowit Pazda

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 131 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Adam Janicki873405339.0860.92405.79320.32341.19411.42
Adam Klimont63035050404.33347294.67436.33
Adam Szukalski930633.3366.67426377347.33474.83
Agata Rok21015050375293309354
Agnieszka Goniowska15501033.3366.67408342.6331421.6
Agnieszka Lachowicz1100100041315000
Agnieszka Sołtys44001000441.75230.500
Aleksandra Łukaszewicz740357.1442.86402.25329.5314.67424.67
Alicja Puchowska22001000430.5217.500
Andrzej Dębski1100100046214700
Andrzej Kraska102082080419278291433.38
Anita Bruska1001010000269383
Anna Frylich1100100040720400
Anna Gorgól1100100047618400
Anna Katarzyna Kubik44001000413292.500
Anna Klepacka44001000386.25322.2500
Anna Krawczyk1001010000293339
Anna Kubik2200100036426300
Anna Łapawa1100100041621900
Anna Mech21015050433304358359
Anna Skudlarska1001010000362382
Anna Zdanowicz22001000292280.500
Antoni Kordos1010001000381.1242.100
Barbara Dyguda1100100039829400
Barbara Obremska301101936.6763.33410.09322.18321.32419.53
Bartłomiej Dudek1100100040219600
Bartosz Morawski22301913.6486.36421.33362.67331.26491.11
Beata Piróg1100100041923400
Beata Wiączkowska581004817.2482.76403.7337.8312.15420.48
Bogusław Koszarski4004010000315.25375
Bogusław Szyszka25753020420.6279.38422.15357.34315.34444.83
Bronisław Parada84045050392331321.25411.75
Czesława Pawłowska632713542.8655.56397.67329.93315.4422.06
Daniel Niewiarowski1100100041714600
Daria Pisula1001010000342471
Dariusz Kosz160016010000327.38491.44
Dariusz Zarzycki1100100034129500
Diana Łańcucka1100100042920800
Dominik Piasecki611504624.5975.41408.2351.2315.2437.24
Dorota Duda1100100037021000
Dorota Pikulska1001010000239396
Elżbieta Jankowska2200100037228300
Elżbieta Koszałka13110284.6215.38387.09275.82288394.5
Elżbieta Salamon19120763.1636.84401.83269.33338386.29
Ewa Fiszer-Włodarczyk16601037.562.5391277316.2391.3
Ewa Pankowska320166.6733.33469.5267340401
Filip Klar1001010000223412
Grażyna Biernacka33001000382317.6700
Grzegorz Sęk53026040412.33309.33343.5396
Grzegorz Wiączkowski24901537.562.5391.56340.33310435
Helena Ryczkowska2200100040621600
Henryk Feliks1001010000291382
Inez Chrzanowska22001000489.5230.500
Izabela Jeżowska1100100044228400
Jacek Petrus3003010000271.67460
Jacek Wandzel301401646.6753.33402.43329.07318.69421.63
Jakub Kocięba1100100041426900
Jan Jodko-Narkiewicz44001000431.25275.7500
Jan Salamon33001000443.67293.6700
Jerzy Luter21015050435355323391
Jerzy Niewiadomski22001000368.532900
Jędrzej Zawojski19160384.2115.79405.25322.19314356.33
Joanna Pawlińska271401351.8548.15384.71288.5307.69360.92
Joanna Suchanek1570846.6753.33382.29339315.5395.25
Joanna Wons1001010000346383
Joanna Żygadło33001000370248.3300
Kamila Ruda1100100032130500
Karol Waniek1563901172575418.33336.31311.47453.79
Karolina Mak43017525413.33333278388
Karolina Michniewicz54018020391348324438
Katarzyna Migut1100100050322200
Konrad Falkowski1100100044839500
Konrad Łukaszewicz66001000421.3328000
Krzysztof Borodziuk361312236.1161.11431.08305.92317.64388.95
Krzysztof Jamry42025050432315379.5452
Krzysztof Obremski42603614.2985.71382349335.25460.81
Krzysztof Szeruga53026040370.67304.67276.5395.5
Laura Pisula604301771.6728.33401.21316.88292406.35
Łukasz Barbuziński1100100042531400
Łukasz Homa1490564.2935.71405346303.4408.8
Łukasz Sornek2002010000281.5453
Łukasz Szałkiewicz2020181090393.5313.5319.28413.44
Łukasz Szybowicz1100100055112400
Maciej Nawrocki631305020.6379.37441.85337.23335.68423.02
Maciej Pietrasik55001000437.8326.600
Magdalena Dec1100100045420600
Magdalena Smolczyk1100100041821600
Magdalena Zychowicz66001000465.5265.6700
Małgorzata Szczygieł14942010728.1971.81419.88343.74322.33428.62
Marcin Radwański1065914655.6643.4414.07333.32321.96391.09
Marcin Resler1001010000382399
Marcin Tutka22001000355.5292.500
Marek Zdanowicz1001010000346385
Marta Ćwiek361102530.5669.44390.36337.73333.44424.52
Marta Świątkowska221201054.5545.45403.92314.67285.4410.5
Mateusz Królikowski712005128.1771.83405.8331.2315.71426.59
Mateusz Markiewicz1100100043119900
Michał Alabrudziński1001010000331407
Michał Borejko2002010000308414
Michał Burak23901439.1360.87411.44342.67305.57419
powrót na początek