zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Mikołaj Cieplik

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 33 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Łukasz Sornek2200100039432900
Marcin Radwański44001000421.5335.2500
Joanna Zborowska1100100047732000
Andrzej Kraska1100100036433500
Maciej Stasiak1100100054029900
Magdalena Zychowicz44001000430.2526100
Wojciech Gonet1100100047834400
Elżbieta Salamon55001000450.4284.600
Piotr Sławiński1100100036431100
Sławomir Wolski1100100041033300
Łukasz Barbuziński33001000420.33352.3300
Magdalena Parowicz33001000479.3332600
Mateusz Królikowski1001010000383432
Zofia Gajewska54018020415.25328358395
Bronisław Parada54018020365326382468
Aleksandra Łukaszewicz1001010000304412
Dominik Piasecki1001010000310342
Rafał Świątek320166.6733.33377347318401
Adam Janicki2017038515424318.76391423
Krzysztof Obremski52034060379358.5326.33394.33
Barbara Obremska52034060436.5382.5352.67424
Bartosz Morawski51132060426363359.67400.67
Laura Pisula1180372.7327.27382.88316.75313.67382.33
Radosław Jachna3003010000342.33414
Przemysław Pawlic37340391.898.11436.18325.47355374
Karol Waniek941444.4444.44430.5418.5386400
Tomasz Suchanek21130861.938.1419.15339.38356446.25
Małgorzata Szczygieł30180126040405.89350.56354.75411.75
Ziemowit Pazda493701275.5124.49453.81317.32359.5413.33
Dariusz Kosz1530122080447329.67362.42452.25
Ryszard Korpalski785802074.3625.64416.02339.55346.3394.6
Bogusław Szyszka331102233.3366.67422.82362345.73421.86
Maciej Nawrocki472502253.1946.81453.16334.36350.05413.82
powrót na początek