zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Mikołaj Cieplik

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 33 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Zofia Gajewska54018020415.25328358395
Ziemowit Pazda493701275.5124.49453.81317.32359.5413.33
Wojciech Gonet1100100047834400
Tomasz Suchanek21130861.938.1419.15339.38356446.25
Sławomir Wolski1100100041033300
Ryszard Korpalski785802074.3625.64416.02339.55346.3394.6
Rafał Świątek320166.6733.33377347318401
Radosław Jachna3003010000342.33414
Przemysław Pawlic37340391.898.11436.18325.47355374
Piotr Sławiński1100100036431100
Mateusz Królikowski1001010000383432
Marcin Radwański44001000421.5335.2500
Małgorzata Szczygieł30180126040405.89350.56354.75411.75
Magdalena Zychowicz44001000430.2526100
Magdalena Parowicz33001000479.3332600
Maciej Stasiak1100100054029900
Maciej Nawrocki472502253.1946.81453.16334.36350.05413.82
Łukasz Sornek2200100039432900
Łukasz Barbuziński33001000420.33352.3300
Laura Pisula1180372.7327.27382.88316.75313.67382.33
Krzysztof Obremski52034060379358.5326.33394.33
Karol Waniek941444.4444.44430.5418.5386400
Joanna Zborowska1100100047732000
Elżbieta Salamon55001000450.4284.600
Dominik Piasecki1001010000310342
Dariusz Kosz1530122080447329.67362.42452.25
Bronisław Parada54018020365326382468
Bogusław Szyszka331102233.3366.67422.82362345.73421.86
Bartosz Morawski51132060426363359.67400.67
Barbara Obremska52034060436.5382.5352.67424
Andrzej Kraska1100100036433500
Aleksandra Łukaszewicz1001010000304412
Adam Janicki2017038515424318.76391423
powrót na początek