zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Mikołaj Cieplik

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 33 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Mateusz Królikowski1001010000383432
Aleksandra Łukaszewicz1001010000304412
Dominik Piasecki1001010000310342
Radosław Jachna3003010000342.33414
Joanna Zborowska1100100047732000
Bartosz Morawski51132060426363359.67400.67
Andrzej Kraska1100100036433500
Maciej Stasiak1100100054029900
Wojciech Gonet1100100047834400
Piotr Sławiński1100100036431100
Sławomir Wolski1100100041033300
Łukasz Sornek2200100039432900
Krzysztof Obremski52034060379358.5326.33394.33
Barbara Obremska52034060436.5382.5352.67424
Rafał Świątek320166.6733.33377347318401
Dariusz Kosz1530122080447329.67362.42452.25
Łukasz Barbuziński33001000420.33352.3300
Magdalena Parowicz33001000479.3332600
Zofia Gajewska54018020415.25328358395
Bronisław Parada54018020365326382468
Marcin Radwański44001000421.5335.2500
Magdalena Zychowicz44001000430.2526100
Karol Waniek941444.4444.44430.5418.5386400
Elżbieta Salamon55001000450.4284.600
Laura Pisula1180372.7327.27382.88316.75313.67382.33
Bogusław Szyszka331102233.3366.67422.82362345.73421.86
Tomasz Suchanek21130861.938.1419.15339.38356446.25
Adam Janicki2017038515424318.76391423
Małgorzata Szczygieł30180126040405.89350.56354.75411.75
Maciej Nawrocki472502253.1946.81453.16334.36350.05413.82
Przemysław Pawlic37340391.898.11436.18325.47355374
Ziemowit Pazda493701275.5124.49453.81317.32359.5413.33
Ryszard Korpalski785802074.3625.64416.02339.55346.3394.6
powrót na początek