zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Mikołaj Cieplik

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 35 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Łukasz Sornek2200100039432900
Marcin Radwański66001000414.83323.6700
Joanna Zborowska1100100047732000
Andrzej Kraska1100100036433500
Maciej Stasiak1100100054029900
Magdalena Zychowicz44001000430.2526100
Wojciech Gonet1100100047834400
Elżbieta Salamon55001000450.4284.600
Piotr Sławiński1100100036431100
Sławomir Wolski22001000385.5344.500
Grzegorz Świstuń1100100036432600
Kama Stach1100100039631600
Dominik Piasecki1001010000310342
Przemysław Pawlic37340391.898.11436.18325.47355374
Laura Pisula1180372.7327.27382.88316.75313.67382.33
Krzysztof Obremski52034060379358.5326.33394.33
Ryszard Korpalski826202075.6124.39417.4337.97346.3394.6
Zofia Gajewska54018020415.25328358395
Karol Waniek941444.4444.44430.5418.5386400
Rafał Świątek320166.6733.33377347318401
Łukasz Barbuziński109019010434.89359.44343402
Adam Janicki31250680.6519.35431.96314.92373.83406.5
Bartosz Morawski611416.6766.67426363356.25410.5
Małgorzata Szczygieł30180126040405.89350.56354.75411.75
Aleksandra Łukaszewicz1001010000304412
Ziemowit Pazda513901276.4723.53451.97318.56359.5413.33
Radosław Jachna3003010000342.33414
Maciej Nawrocki512702452.9447.06453.44335.78350.67414.71
Bogusław Szyszka331102233.3366.67422.82362345.73421.86
Barbara Obremska52034060436.5382.5352.67424
Mateusz Królikowski1001010000383432
Tomasz Suchanek21130861.938.1419.15339.38356446.25
Magdalena Parowicz1512038020445.33341.25369.33446.67
Dariusz Kosz1530122080447329.67362.42452.25
Bronisław Parada54018020365326382468
powrót na początek