zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Mikołaj Cieplik

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 33 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Mateusz Królikowski1001010000383432
Aleksandra Łukaszewicz1001010000304412
Dominik Piasecki1001010000310342
Radosław Jachna3003010000342.33414
Andrzej Kraska1100100036433500
Piotr Sławiński1100100036431100
Bronisław Parada54018020365326382468
Rafał Świątek320166.6733.33377347318401
Krzysztof Obremski52034060379358.5326.33394.33
Laura Pisula1180372.7327.27382.88316.75313.67382.33
Łukasz Sornek2200100039432900
Małgorzata Szczygieł30180126040405.89350.56354.75411.75
Sławomir Wolski1100100041033300
Zofia Gajewska54018020415.25328358395
Ryszard Korpalski785802074.3625.64416.02339.55346.3394.6
Tomasz Suchanek21130861.938.1419.15339.38356446.25
Łukasz Barbuziński33001000420.33352.3300
Marcin Radwański44001000421.5335.2500
Bogusław Szyszka331102233.3366.67422.82362345.73421.86
Adam Janicki2017038515424318.76391423
Bartosz Morawski51132060426363359.67400.67
Magdalena Zychowicz44001000430.2526100
Karol Waniek941444.4444.44430.5418.5386400
Przemysław Pawlic37340391.898.11436.18325.47355374
Barbara Obremska52034060436.5382.5352.67424
Dariusz Kosz1530122080447329.67362.42452.25
Elżbieta Salamon55001000450.4284.600
Maciej Nawrocki472502253.1946.81453.16334.36350.05413.82
Ziemowit Pazda493701275.5124.49453.81317.32359.5413.33
Joanna Zborowska1100100047732000
Wojciech Gonet1100100047834400
Magdalena Parowicz33001000479.3332600
Maciej Stasiak1100100054029900
powrót na początek