zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Adam Janicki

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 56 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Łukasz Szałkiewicz1100100034733800
Michał Landowski1100100040135900
Piotr Karpa1100100038433000
Daria Pisula22001000384.5298.500
Mateusz Markiewicz1100100042313900
Jędrzej Zawojski1100100040437500
Elżbieta Koszałka44001000394291.2500
Karolina Mak22001000386.5308.500
Magdalena Zychowicz33001000376.3330500
Barbara Dyguda1100100038125500
Wojciech Gonet22001000400296.500
Jan Salamon33001000445.6721000
Michał Wyrwisz44001000435.5274.500
Anna Kubik44001000375298.500
Anna Katarzyna Kubik66001000395.83290.3300
Elżbieta Salamon22001000383.5277.500
Mariusz Witek1100100041224100
Klaudia Dudkiewicz1100100041625200
Łukasz Soliwoda1100100037135500
Zuzanna Semenow22001000368261.500
Andrzej Kraska52034060326.5294247.67462.67
Barbara Obremska51042080413341274.5421
Czesława Pawłowska104064060376.5343.25289373.83
Piotr Sławiński43017525405.33321.33289364
Marta Świątkowska18110761.1138.89368.45318.82293.86413
Krzysztof Obremski5005010000309.4451.4
Mikołaj Cieplik31602519.3580.65406.5373.83314.92431.96
Izabela Jeżowska650183.3316.67345.8271317359
Michał Szymkowski1160554.5545.45381334.33317.6428.4
Ziemowit Pazda905503561.1138.89413.38338.82319.83406.54
Przemysław Pawlic18150383.3316.67400.47297.47322.33345.67
Krzysztof Borodziuk940544.4455.56398.5333.25322.6379.2
Radosław Jachna4004010000324425.25
Sławomir Wolski105055050371.2335.4324.6378
Magdalena Parowicz19801142.1157.89417.88350.38325394.82
Bogusław Szyszka541703731.4868.52396.53346.12325.22449.35
Konrad Łukaszewicz1001010000326368
Ryszard Korpalski1195606347.0652.94387.64324.48327.14401.43
Łukasz Barbuziński2580173268401.38356327.94396.12
Dariusz Kosz102082080420.5353329468.38
Karol Waniek252023892455294333.87450.26
Marcin Radwański159066040413.78335.22335386.67
Grzegorz Świstuń42025050419.5293.5335406.5
Kama Stach2002010000336.5349.5
Dominik Piasecki107037030420.57363.29337411.67
Maciej Nawrocki481803037.562.5415.33339.44337.43414.1
Zofia Gajewska620433.3366.67374.5326.5343.5421
Bartosz Morawski1240833.3366.67375.5319.25344.25430.13
Laura Pisula1490564.2935.71358.22316345.4413.8
Małgorzata Szczygieł331202136.3663.64411.92349.92347.48406.95
Mateusz Królikowski21015050371326349430
Bronisław Parada3003010000356.67407.67
Tomasz Suchanek19401521.0578.95389371.25357.27413
Łukasz Sornek2002010000372397
Maciej Pietrasik320166.6733.33455269.5377398
Marcin Resler21015050412254404426
powrót na początek