zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Adam Janicki

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 56 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Andrzej Kraska52034060326.5294247.67462.67
Anna Katarzyna Kubik66001000395.83290.3300
Anna Kubik44001000375298.500
Barbara Dyguda1100100038125500
Barbara Obremska51042080413341274.5421
Bartosz Morawski1240833.3366.67375.5319.25344.25430.13
Bogusław Szyszka541703731.4868.52396.53346.12325.22449.35
Bronisław Parada3003010000356.67407.67
Czesława Pawłowska104064060376.5343.25289373.83
Daria Pisula22001000384.5298.500
Dariusz Kosz102082080420.5353329468.38
Dominik Piasecki107037030420.57363.29337411.67
Elżbieta Koszałka44001000394291.2500
Elżbieta Salamon22001000383.5277.500
Grzegorz Świstuń42025050419.5293.5335406.5
Izabela Jeżowska650183.3316.67345.8271317359
Jan Salamon33001000445.6721000
Jędrzej Zawojski1100100040437500
Kama Stach2002010000336.5349.5
Karol Waniek252023892455294333.87450.26
Karolina Mak22001000386.5308.500
Klaudia Dudkiewicz1100100041625200
Konrad Łukaszewicz1001010000326368
Krzysztof Borodziuk940544.4455.56398.5333.25322.6379.2
Krzysztof Obremski5005010000309.4451.4
Laura Pisula1490564.2935.71358.22316345.4413.8
Łukasz Barbuziński2580173268401.38356327.94396.12
Łukasz Soliwoda1100100037135500
Łukasz Sornek2002010000372397
Łukasz Szałkiewicz1100100034733800
Maciej Nawrocki481803037.562.5415.33339.44337.43414.1
Maciej Pietrasik320166.6733.33455269.5377398
Magdalena Parowicz19801142.1157.89417.88350.38325394.82
Magdalena Zychowicz33001000376.3330500
Małgorzata Szczygieł331202136.3663.64411.92349.92347.48406.95
Marcin Radwański159066040413.78335.22335386.67
Marcin Resler21015050412254404426
Mariusz Witek1100100041224100
Marta Świątkowska18110761.1138.89368.45318.82293.86413
Mateusz Królikowski21015050371326349430
Mateusz Markiewicz1100100042313900
Michał Landowski1100100040135900
Michał Szymkowski1160554.5545.45381334.33317.6428.4
Michał Wyrwisz44001000435.5274.500
Mikołaj Cieplik31602519.3580.65406.5373.83314.92431.96
Piotr Karpa1100100038433000
Piotr Sławiński43017525405.33321.33289364
Przemysław Pawlic18150383.3316.67400.47297.47322.33345.67
Radosław Jachna4004010000324425.25
Ryszard Korpalski1195606347.0652.94387.64324.48327.14401.43
Sławomir Wolski105055050371.2335.4324.6378
Tomasz Suchanek19401521.0578.95389371.25357.27413
Wojciech Gonet22001000400296.500
Ziemowit Pazda905503561.1138.89413.38338.82319.83406.54
Zofia Gajewska620433.3366.67374.5326.5343.5421
Zuzanna Semenow22001000368261.500
powrót na początek