zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Bartosz Morawski

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 43 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Adam Janicki1280466.6733.33430.13344.25319.25375.5
Adam Szukalski52034060440403370.33429.33
Agnieszka Goniowska1001010000426438
Agnieszka Sołtys1100100054022900
Aleksandra Łukaszewicz2200100052027900
Barbara Obremska11100190.919.09449.8333.7357388
Beata Wiączkowska640266.6733.33471.5303.75384394.5
Bogusław Szyszka443401077.2722.73445.91362.88351.4399.6
Bronisław Parada12110191.678.33469.09309.82302398
Czesława Pawłowska33001000426.6733400
Daria Pisula1100100047627100
Dariusz Kosz40180224555454.11356.67368.36447.82
Dominik Piasecki19150478.9521.05420.8346.47355.75406.5
Elżbieta Koszałka44001000475243.2500
Grzegorz Wiączkowski1100100042640400
Jacek Wandzel33001000387.3333600
Jędrzej Zawojski2200100050725800
Joanna Pawlińska1100100042425200
Karol Waniek341801652.9447.06424.56343.5355.25405.94
Krzysztof Borodziuk55001000427.4334.200
Krzysztof Obremski25101144056425.7370.4336.07455.07
Laura Pisula86027525407.67348372.5388.5
Łukasz Szałkiewicz55001000452.6308.200
Maciej Nawrocki86027525469.5337.33325.5409.5
Małgorzata Szczygieł14100471.4328.57449.5343.2355.25403
Marcin Radwański12110191.678.33427.09313.18302356
Marek Reda1100100041941800
Marta Ćwiek54018020395.5327.5345352
Marta Świątkowska1100100043531500
Mateusz Królikowski109019010470355.56326376
Michał Alabrudziński43017525420.33276408501
Michał Puchowski1001010000369395
Michał Szymkowski33001000436334.6700
Mikołaj Cieplik53116020400.67359.67363426
Paweł Mazurek22001000414.537100
Przemysław Pawlic21015050438324418437
Radosław Jachna1100100041034500
Ryszard Korpalski49420785.7114.29452.83316.02342.14399.14
Sławomir Wolski55001000462.232600
Tomasz Suchanek1390469.2330.77415.67331.11310.25439.25
Wojciech Gonet1001010000391407
Ziemowit Pazda22190386.3613.64491.11331.26362.67421.33
Zofia Gajewska640266.6733.33434359325469.5
powrót na początek