zaloguj się

Bilans gier: Marcin Radwański

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 97 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Adam Janicki156094060386.67335335.22413.78
Adam Klimont1160554.5545.45374.5323305.4372
Adam Szukalski1001010000303487
Agata Rok1100100036224900
Agnieszka Goniowska940544.4455.56379347.25324.6426
Agnieszka Sołtys22001000342236.500
Agnieszka Wydra1100100041325600
Aleksandra Łukaszewicz1100100043029500
Aleksandra Spyra1100100035130300
Andrzej Kraska3003010000313.33368.33
Anna Katarzyna Kubik1100100039933200
Barbara Obremska17701041.1858.82393329.57348.2423.2
Bartosz Morawski1210118.3391.67356302313.18427.09
Beata Wiączkowska371002727.0372.97384.6331.6303.56424.74
Bogusław Szyszka891307614.6185.39404.77338.31311.14424.82
Bronisław Parada21015050379306288360
Czesława Pawłowska1580753.3346.67384.75336.5298.43426.14
Dariusz Kazański320166.6733.33337260299308
Dariusz Kosz8008010000326.13444.75
Dominik Piasecki38503313.1686.84383.2338.4310.67407.09
Elżbieta Rachelska1100100030225900
Elżbieta Salamon99001000359.44297.7800
Ewa Fiszer-Włodarczyk750271.4328.57365.4327.2320387.5
Ewa Pankowska21015050410276333375
Grażyna Biernacka43017525377.67274.33335360
Grzegorz Sęk63035050397.67313348387
Grzegorz Wiączkowski1210118.3391.67427303320382
Izabela Jeżowska1100100047230500
Jacek Wandzel640266.6733.33419.5403.75335434
Jan Jodko-Narkiewicz21015050363312259284
Jarosław Gniadek1100100041125000
Jerzy Luter1001010000309359
Joanna Pawlińska28201771.4325362.35293.85321.71374.43
Joanna Suchanek15501033.3366.67379.6338.4294.2386.2
Joanna Szałkiewicz1100100032428600
Julia Pawlińska1100100037432500
Karol Waniek721405819.4480.56405.07355.5315.78431.55
Karolina Mak1001010000297388
Karolina Michniewicz21015050299280304344
Konrad Łukaszewicz2200100052326900
Krzysztof Borodziuk960366.6733.33363.5312.67305399.33
Krzysztof Jamry1100100033330900
Krzysztof Obremski201019595393391321.58453.05
Laura Pisula1580753.3346.67381316.38334.86424.14
Łukasz Barbuziński51042080368316335.75388.25
Łukasz Soliwoda1100100038124900
Łukasz Sornek1001010000287373
Łukasz Szałkiewicz910811.1188.89381286313.38423.5
Maciej Nawrocki16601037.562.5417.67325.17294.5383.8
Maciej Pietrasik3003010000276.67408.67
Magdalena Dec1100100049916800
Magdalena Parowicz310233.3366.67404278292.5361.5
Magdalena Smolczyk1100100037124400
Magdalena Szafran1100100037421300
Magdalena Zychowicz1100100042221100
Małgorzata Szczygieł60120482080382.67332.08319.35401.35
Marek Reda1001010000323482
Marietta Suchanek1100100044222100
Marta Cylkowska1001010000299421
Marta Ćwiek22130959.0940.91386.15312.38300.89404.33
Marta Miranowicz1100100031825800
Marta Świątkowska52034060348337302.33337.33
Mateusz Królikowski512103041.1858.82370.48319.67324.37422.9
Mateusz Markiewicz22001000373205.500
Michał Borejko310233.3366.67407334287432.5
Michał Burak51042080317314270.25355
Michał Landowski42025050388335275429
Michał Puchowski17301417.6582.35391346.67307.5413.93
Michał Stasiak1100100039828200
Michał Szymkowski84045050385.25365.5331.75447.5
Michał Trumpus2002010000346393.5
Michał Wyrwisz2200100040622400
Mikołaj Cieplik6006010000323.67414.83
Monika Laskowska1640122575400.75323313.75392.33
Paweł Gutkowski1100100038720400
Paweł Hałupka1001010000321334
Paweł Mazurek1001010000319377
Piotr Madej1001010000338374
Piotr Sławiński42025050389288.5311.5390
Piotr Szałkiewicz1210118.3391.67352341306.55392.91
Przemysław Pawlic241001441.6758.33369.1291.6327.71408.21
Radosław Jachna3003010000355.67390.67
Rafał Skibicki1001010000262334
Rafał Świątek1780947.0652.94391329.63318.33376.22
Robert Duczemiński1001010000260490
Robert Wagner53026040454.33214295.5327.5
Ryszard Korpalski1316017045.853.44392324.93315.59385.54
Sławomir Piotrowski1001010000341393
Sławomir Rattay1001010000262386
Sławomir Wolski15401126.6773.33343.5327.25327.91416.73
Tomasz Suchanek381302534.2165.79393.31348.15321417.08
Wojciech Obremski22001000390.525500
Wojciech Szczygieł1001010000319348
Ziemowit Pazda1064615943.455.66391.09321.96333.32414.07
Zofia Gajewska710614.2985.71438385321.5440.5
Zuzanna Semenow1100100036232400
Zuzanna Sipior1100100038624300
powrót na początek