zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Dariusz Kosz

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 50 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Michał Puchowski1100100056925200
Agnieszka Goniowska33001000505.33352.3300
Piotr Szałkiewicz22001000390.532800
Joanna Pawlińska22001000395.5242.500
Rafał Świątek1100100060012800
Marcin Radwański88001000444.75326.1300
Monika Laskowska1100100063927700
Beata Wiączkowska33001000452.6732900
Ziemowit Pazda1616001000491.44327.3800
Michał Burak44001000429.25309.7500
Justyna Lisak1100100038526200
Jacek Wandzel33001000520.3333300
Jerzy Niewiadomski1100100049826300
Łukasz Szałkiewicz3300100044333600
Paweł Hałupka3300100044023600
Konrad Łukaszewicz1100100057026400
Paweł Mazurek1100100045031500
Michał Landowski1100100046532600
Laura Pisula55001000441.436300
Czesława Pawłowska44001000493.75311.7500
Marta Świątkowska22001000581.5268.500
Daria Pisula1100100046726100
Jędrzej Zawojski1100100037627100
Elżbieta Koszałka1100100047525900
Andrzej Kraska1100100039934800
Maciej Nawrocki1717001000462.82347.9400
Przemysław Pawlic55001000411.2335.400
Elżbieta Salamon22001000440.524700
Michał Wyrwisz1100100042224100
Michał Szymkowski43017525403.67335361443
Michał Trumpus1001010000342406
Grzegorz Wiączkowski21015050406381355456
Barbara Obremska870187.512.5435323.43329340
Michał Alabrudziński320166.6733.33507389.5401404
Radosław Jachna1001010000235432
Krzysztof Borodziuk21015050473340378387
Zofia Gajewska43017525434.33325351388
Małgorzata Szczygieł19170289.4710.53437.94339.12349419
Sławomir Wolski53026040448.33330.67326.5387.5
Mateusz Królikowski640266.6733.33467409.75367.5402.5
Bronisław Parada640266.6733.33425.5334373427.5
Adam Janicki108028020468.38329353420.5
Dominik Piasecki52034060422.5320362.33386.67
Mikołaj Cieplik1512038020452.25362.42329.67447
Karol Waniek22170577.2722.73449.82336.47371.6433
Ryszard Korpalski5042088416456.38329.81376397.25
Tomasz Suchanek1460842.8657.14482348.67374.63449.63
Krzysztof Obremski19100952.6347.37453.5368.9367.89444.67
Bartosz Morawski40220185545447.82368.36356.67454.11
Bogusław Szyszka704502564.2935.71445.47352.71356.52450.68
powrót na początek