zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Dariusz Kosz

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 50 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Zofia Gajewska43017525434.33325351388
Ziemowit Pazda1616001000491.44327.3800
Tomasz Suchanek1460842.8657.14482348.67374.63449.63
Sławomir Wolski53026040448.33330.67326.5387.5
Ryszard Korpalski5042088416456.38329.81376397.25
Rafał Świątek1100100060012800
Radosław Jachna1001010000235432
Przemysław Pawlic55001000411.2335.400
Piotr Szałkiewicz22001000390.532800
Paweł Mazurek1100100045031500
Paweł Hałupka3300100044023600
Monika Laskowska1100100063927700
Mikołaj Cieplik1512038020452.25362.42329.67447
Michał Wyrwisz1100100042224100
Michał Trumpus1001010000342406
Michał Szymkowski43017525403.67335361443
Michał Puchowski1100100056925200
Michał Landowski1100100046532600
Michał Burak44001000429.25309.7500
Michał Alabrudziński320166.6733.33507389.5401404
Mateusz Królikowski640266.6733.33467409.75367.5402.5
Marta Świątkowska22001000581.5268.500
Marcin Radwański88001000444.75326.1300
Małgorzata Szczygieł19170289.4710.53437.94339.12349419
Maciej Nawrocki1717001000462.82347.9400
Łukasz Szałkiewicz3300100044333600
Laura Pisula55001000441.436300
Krzysztof Obremski19100952.6347.37453.5368.9367.89444.67
Krzysztof Borodziuk21015050473340378387
Konrad Łukaszewicz1100100057026400
Karol Waniek22170577.2722.73449.82336.47371.6433
Justyna Lisak1100100038526200
Joanna Pawlińska22001000395.5242.500
Jędrzej Zawojski1100100037627100
Jerzy Niewiadomski1100100049826300
Jacek Wandzel33001000520.3333300
Grzegorz Wiączkowski21015050406381355456
Elżbieta Salamon22001000440.524700
Elżbieta Koszałka1100100047525900
Dominik Piasecki52034060422.5320362.33386.67
Daria Pisula1100100046726100
Czesława Pawłowska44001000493.75311.7500
Bronisław Parada640266.6733.33425.5334373427.5
Bogusław Szyszka704502564.2935.71445.47352.71356.52450.68
Beata Wiączkowska33001000452.6732900
Bartosz Morawski40220185545447.82368.36356.67454.11
Barbara Obremska870187.512.5435323.43329340
Andrzej Kraska1100100039934800
Agnieszka Goniowska33001000505.33352.3300
Adam Janicki108028020468.38329353420.5
powrót na początek