zaloguj się

nadchodzące turnieje

Bilans gier: Ryszard Korpalski

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 139 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Ewa Zembrzuska1100100041019600
Anna Mech1100100040030300
Antoni Kordos55001000399.4230.400
Agnieszka Lachowicz1100100030619400
Ewa Pankowska66001000422.5262.1700
Beata Powietrzyńska1100100051517500
Jarosław Gniadek1100100041426700
Elżbieta Rachelska33001000366.33304.6700
Beata Piróg1100100036129600
Joanna Tabor1100100043824400
Alicja Abramowicz33001000405.33246.3300
Paula Traczyk2200100033425400
Violetta Zabielska2200100043026800
Jerzy Niewiadomski22001000424.527300
Aleksandra Solińska1100100049425300
Konrad Łukaszewicz77001000440.14248.5700
Filip Budny1100100040927600
Michał Stasiak33001000370.3325600
Justyna Wozowczyk1100100036634800
Joanna Żygadło1100100034432700
Anna Frylich1100100043018800
Daria Pisula1100100035532900
Mateusz Markiewicz1100100046621100
Konrad Falkowski2200100039924800
Agata Rok1100100044624200
Łukasz Czyż22001000452216.500
Inez Chrzanowska1100100048621100
Maciej Stasiak1100100037933700
Magdalena Zychowicz55001000399.8255.600
Kinga Bilska1100100039731500
Elżbieta Salamon1919001000412.26274.5800
Michał Wyrwisz1010001000434.7217.500
Anna Klepacka44001000370.7527200
Jan Salamon1100100050424900
Klaudia Dudkiewicz1100100044123500
Mariusz Witek1100100032729500
Łukasz Soliwoda1100100034632700
Izabela Jeżowska22001000385.5222.500
Zuzanna Semenow22001000424.525600
powrót na początek