zaloguj się

Bilans gier: Ryszard Korpalski

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 139 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Adam Szukalski910811.1188.89438425328.75426.13
Joanna Pawlińska28190967.8632.14357.26275.05291.22375.22
Michał Burak1670943.7556.25411.14305.43318.33395.56
Radosław Jachna1340930.7769.23360317314.78433.22
Joanna Suchanek17701041.1858.82382.14312.57310.5359.1
Zofia Gajewska18701138.8961.11414355.57336427
Michał Trumpus130013010000288.31420.85
Grzegorz Wiączkowski2070133565395340.14305.46418
Agnieszka Goniowska261111442.3153.85351.82327.73306.29398.43
Łukasz Szałkiewicz2060143070414.17331.33323.5401.86
Monika Laskowska22801436.3663.64394.63333.88313.57395.29
Michał Szymkowski372301462.1637.84397.26327.26331.5418.71
Sławomir Wolski35210146040411.86302.9338.36383.36
Bronisław Parada19501426.3273.68404.8322.2332409.86
Łukasz Barbuziński19501426.3273.68379.2329.2301.14398.5
Krzysztof Borodziuk392301658.9741.03384.22316.52303.19397.5
Michał Puchowski22501722.7377.27355.8300321.65373.12
Jacek Wandzel341611747.0650389.56338.31328.47397.12
Marta Ćwiek341402041.1858.82423.64343.64337.5402.3
Barbara Obremska371602143.2456.76387.63340.25332405.43
Czesława Pawłowska391702243.5956.41385.35320.76324.59389.5
Piotr Szałkiewicz26302311.5488.46362.33340.67319.74401.83
Laura Pisula795302667.0932.91376.04310.42330.96390.58
Krzysztof Obremski541404025.9374.07365.43351.57325.88424.75
Beata Wiączkowska56141412573.21387326.57316.85392.02
Dariusz Kosz5080421684397.25376329.81456.38
Bartosz Morawski49704214.2985.71399.14342.14316.02452.83
Mateusz Królikowski732814438.3660.27388.14330.25332.25409.14
Dominik Piasecki742704736.4963.51392.67325.33326.06417.15
Przemysław Pawlic974605147.4252.58386.87316.5317.2378.24
Maciej Nawrocki100461534653407.13331.87335.53412.23
Adam Janicki1196305652.9447.06401.43327.14324.48387.64
Marcin Radwański1317016053.4445.8385.54315.59324.93392
Mikołaj Cieplik822006224.3975.61394.6346.3337.97417.4
Tomasz Suchanek1283529127.3471.09389.57344.71315.46423.98
Małgorzata Szczygieł17654012230.6869.32396.28338.85331.44407.14
Karol Waniek18443114023.3776.09417.6345.21328.16411.64
Ziemowit Pazda413257215462.2337.29411.9312.42328.73405.16
Bogusław Szyszka30574123024.2675.41393.42343.86324.05424.68
powrót na początek