zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Ryszard Korpalski

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 139 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Zuzanna Semenow22001000424.525600
Zofia Gajewska18701138.8961.11414355.57336427
Ziemowit Pazda412256215462.1437.38411.75312.3328.73405.16
Wojciech Obremski43017525347.33300.67335389
Wojciech Gonet1280466.6733.33410.25330.5310.75369.5
Violetta Zabielska2200100043026800
Tomasz Suchanek1273529027.5670.87389.57344.71315.51423.29
Sławomir Wolski342001458.8241.18410.35300.5338.36383.36
Sławomir Rattay1001010000339365
Sławomir Piotrowski1001010000319342
Robert Wagner740357.1442.86356.75299.5323366.67
Robert Duczemiński1100100039633900
Rafał Świątek1612047525394303.42336429.75
Rafał Skibicki320166.6733.33383.5302329339
Radosław Jachna1340930.7769.23360317314.78433.22
Przemysław Pawlic974605147.4252.58386.87316.5317.2378.24
Piotr Szałkiewicz26302311.5488.46362.33340.67319.74401.83
Piotr Sławiński17150288.2411.76394.13272.73313.5334
Piotr Kurzynowski2200100037927000
Paweł Mazurek3003010000326.67411
Paweł Kokoszka1100100037934100
Paweł Janaś310233.3366.67467395351.5456
Paweł Hałupka201901955410.89255382421
Paula Traczyk2200100033425400
Monika Wrzałek1001010000384423
Monika Laskowska22801436.3663.64394.63333.88313.57395.29
Mirosław Dymkowski2200100040720900
Mikołaj Cieplik782005825.6474.36394.6346.3339.55416.02
Michał Wyrwisz99001000445.5622900
Michał Trumpus130013010000288.31420.85
Michał Szymkowski372301462.1637.84397.26327.26331.5418.71
Michał Stasiak33001000370.3325600
Michał Puchowski22501722.7377.27355.8300321.65373.12
Michał Landowski86027525345.83302.5327.5366
Michał Burak1670943.7556.25411.14305.43318.33395.56
Michał Alabrudziński3003010000365454.33
Mateusz Markiewicz1100100046621100
Mateusz Królikowski732814438.3660.27388.14330.25332.25409.14
Marta Świątkowska1370653.8546.15388307.43309.67393.83
Marta Miranowicz21015050408293269306
Marta Ćwiek341402041.1858.82423.64343.64337.5402.3
Mariusz Witek1100100032729500
Mariusz Kulas1100100054114700
Mariusz Kruszyński22001000409.528900
Marek Reda2002010000352386.5
Marcin Radwański1286815953.1346.09383.97314.96326.1392.22
Małgorzata Szczygieł17654012230.6869.32396.28338.85331.44407.14
Magdalena Zychowicz55001000399.8255.600
Magdalena Szafran1100100038324900
Magdalena Parowicz43017525419.67337.67342430
Magdalena Holak1100100034922700
Maciej Stasiak1100100037933700
Maciej Pietrasik129037525386.89311.33316.67344.33
Maciej Nawrocki934514748.3950.54408.22332.44329.77407.72
Łukasz Szałkiewicz2060143070414.17331.33323.5401.86
Łukasz Sornek21015050432397359384
Łukasz Soliwoda1100100034632700
Łukasz Homa1100100030830600
Łukasz Czyż22001000452216.500
Łukasz Barbuziński930633.3366.67387.33318.33307.83415
Laura Pisula795302667.0932.91376.04310.42330.96390.58
Krzysztof Obremski541404025.9374.07365.43351.57325.88424.75
Krzysztof Kozłowski1100100035429000
Krzysztof Jamry1100100034330900
Krzysztof Borodziuk392301658.9741.03384.22316.52303.19397.5
Konrad Łukaszewicz77001000440.14248.5700
Konrad Falkowski2200100039924800
Klaudia Dudkiewicz1100100044123500
Kinga Bilska1100100039731500
Katarzyna Wagner1100100039319400
Karolina Michniewicz22001000390.5297.500
Karolina Mak43017525391.67271303341
Karol Waniek18443114023.3776.09417.6345.21328.16411.64
Kamila Ruda1001010000338353
Justyna Wozowczyk1100100036634800
Joanna Żygadło1100100034432700
Joanna Wons2002010000244.5434
Joanna Tabor1100100043824400
Joanna Szałkiewicz3300100034223800
Joanna Suchanek17701041.1858.82382.14312.57310.5359.1
Joanna Pawlińska28190967.8632.14357.26275.05291.22375.22
Jędrzej Zawojski12100283.3316.67429.8234.2351.5385.5
Jerzy Niewiadomski22001000424.527300
Jerzy Luter1001010000343362
Jarosław Gniadek1100100041426700
Jan Salamon1100100050424900
Jan Jodko-Narkiewicz44001000416.25238.7500
Jakub Nosal1100100035116800
Jacek Wandzel341611747.0650389.56338.31328.47397.12
Izabela Jeżowska22001000385.5222.500
Inez Chrzanowska1100100048621100
Grzegorz Wiączkowski2070133565395340.14305.46418
Grzegorz Świstuń33001000386322.6700
Grzegorz Sęk850362.537.5391.6321335.33384.33
Grażyna Biernacka33001000390.67277.6700
Filip Klar1001010000331411
Filip Budny1100100040927600
Ewa Zembrzuska1100100041019600
Ewa Pankowska66001000422.5262.1700
Ewa Fiszer-Włodarczyk1570846.6753.33382303.14302.63397.5
powrót na początek