zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Ryszard Korpalski

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 139 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Marta Świątkowska1370653.8546.15388307.43309.67393.83
Mateusz Królikowski732814438.3660.27388.14330.25332.25409.14
Mateusz Markiewicz1100100046621100
Michał Alabrudziński3003010000365454.33
Michał Burak1670943.7556.25411.14305.43318.33395.56
Michał Landowski86027525345.83302.5327.5366
Michał Puchowski22501722.7377.27355.8300321.65373.12
Michał Stasiak33001000370.3325600
Michał Szymkowski372301462.1637.84397.26327.26331.5418.71
Michał Trumpus130013010000288.31420.85
Michał Wyrwisz1010001000434.7217.500
Mikołaj Cieplik822006224.3975.61394.6346.3337.97417.4
Mirosław Dymkowski2200100040720900
Monika Laskowska22801436.3663.64394.63333.88313.57395.29
Monika Wrzałek1001010000384423
Paula Traczyk2200100033425400
Paweł Hałupka201901955410.89255382421
Paweł Janaś310233.3366.67467395351.5456
Paweł Kokoszka1100100037934100
Paweł Mazurek3003010000326.67411
Piotr Kurzynowski2200100037927000
Piotr Sławiński17150288.2411.76394.13272.73313.5334
Piotr Szałkiewicz26302311.5488.46362.33340.67319.74401.83
Przemysław Pawlic974605147.4252.58386.87316.5317.2378.24
Radosław Jachna1340930.7769.23360317314.78433.22
Rafał Skibicki320166.6733.33383.5302329339
Rafał Świątek1612047525394303.42336429.75
Robert Duczemiński1100100039633900
Robert Wagner740357.1442.86356.75299.5323366.67
Sławomir Piotrowski1001010000319342
Sławomir Rattay1001010000339365
Sławomir Wolski35210146040411.86302.9338.36383.36
Tomasz Suchanek1283529127.3471.09389.57344.71315.46423.98
Violetta Zabielska2200100043026800
Wojciech Gonet1280466.6733.33410.25330.5310.75369.5
Wojciech Obremski43017525347.33300.67335389
Ziemowit Pazda413257215462.2337.29411.9312.42328.73405.16
Zofia Gajewska18701138.8961.11414355.57336427
Zuzanna Semenow22001000424.525600
powrót na początek