zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Ryszard Korpalski

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 139 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Ziemowit Pazda413257215462.2337.29411.9312.42328.73405.16
Bogusław Szyszka30574123024.2675.41393.42343.86324.05424.68
Karol Waniek18443114023.3776.09417.6345.21328.16411.64
Małgorzata Szczygieł17654012230.6869.32396.28338.85331.44407.14
Marcin Radwański1317016053.4445.8385.54315.59324.93392
Tomasz Suchanek1283529127.3471.09389.57344.71315.46423.98
Adam Janicki1196305652.9447.06401.43327.14324.48387.64
Maciej Nawrocki100461534653407.13331.87335.53412.23
Przemysław Pawlic974605147.4252.58386.87316.5317.2378.24
Mikołaj Cieplik822006224.3975.61394.6346.3337.97417.4
Laura Pisula795302667.0932.91376.04310.42330.96390.58
Dominik Piasecki742704736.4963.51392.67325.33326.06417.15
Mateusz Królikowski732814438.3660.27388.14330.25332.25409.14
Beata Wiączkowska56141412573.21387326.57316.85392.02
Krzysztof Obremski541404025.9374.07365.43351.57325.88424.75
Dariusz Kosz5080421684397.25376329.81456.38
Bartosz Morawski49704214.2985.71399.14342.14316.02452.83
Czesława Pawłowska391702243.5956.41385.35320.76324.59389.5
Krzysztof Borodziuk392301658.9741.03384.22316.52303.19397.5
Barbara Obremska371602143.2456.76387.63340.25332405.43
Michał Szymkowski372301462.1637.84397.26327.26331.5418.71
Sławomir Wolski35210146040411.86302.9338.36383.36
Jacek Wandzel341611747.0650389.56338.31328.47397.12
Marta Ćwiek341402041.1858.82423.64343.64337.5402.3
Joanna Pawlińska28190967.8632.14357.26275.05291.22375.22
Agnieszka Goniowska261111442.3153.85351.82327.73306.29398.43
Piotr Szałkiewicz26302311.5488.46362.33340.67319.74401.83
Michał Puchowski22501722.7377.27355.8300321.65373.12
Monika Laskowska22801436.3663.64394.63333.88313.57395.29
Łukasz Szałkiewicz2060143070414.17331.33323.5401.86
Grzegorz Wiączkowski2070133565395340.14305.46418
Paweł Hałupka201901955410.89255382421
Bronisław Parada19501426.3273.68404.8322.2332409.86
Elżbieta Salamon1919001000412.26274.5800
Łukasz Barbuziński19501426.3273.68379.2329.2301.14398.5
Zofia Gajewska18701138.8961.11414355.57336427
Joanna Suchanek17701041.1858.82382.14312.57310.5359.1
Piotr Sławiński17150288.2411.76394.13272.73313.5334
Rafał Świątek1612047525394303.42336429.75
Michał Burak1670943.7556.25411.14305.43318.33395.56
Ewa Fiszer-Włodarczyk1570846.6753.33382303.14302.63397.5
Magdalena Parowicz147075050429.57301.14368.57426.86
Michał Trumpus130013010000288.31420.85
Marta Świątkowska1370653.8546.15388307.43309.67393.83
Radosław Jachna1340930.7769.23360317314.78433.22
Aleksandra Łukaszewicz12100283.3316.67393.1312.8316.5359
Wojciech Gonet1280466.6733.33410.25330.5310.75369.5
Andrzej Kraska1270558.3341.67379.29303.14306.2392.4
Maciej Pietrasik129037525386.89311.33316.67344.33
Jędrzej Zawojski12100283.3316.67429.8234.2351.5385.5
Elżbieta Koszałka129127516.67402.67260.56313336
Adam Klimont1150645.4554.55378.4309.6298.5401
Michał Wyrwisz1010001000434.7217.500
Adam Szukalski910811.1188.89438425328.75426.13
Grzegorz Sęk850362.537.5391.6321335.33384.33
Michał Landowski86027525345.83302.5327.5366
Robert Wagner740357.1442.86356.75299.5323366.67
Konrad Łukaszewicz77001000440.14248.5700
Ewa Pankowska66001000422.5262.1700
Agnieszka Jaśkiewicz5005010000295399.4
Antoni Kordos55001000399.4230.400
Magdalena Zychowicz55001000399.8255.600
Anna Katarzyna Kubik54018020393.75296302328
Grzegorz Świstuń54018020394.75334354387
Wojciech Obremski43017525347.33300.67335389
Jan Jodko-Narkiewicz44001000416.25238.7500
Karolina Mak43017525391.67271303341
Anna Klepacka44001000370.7527200
Paweł Janaś310233.3366.67467395351.5456
Joanna Szałkiewicz3300100034223800
Rafał Skibicki320166.6733.33383.5302329339
Grażyna Biernacka33001000390.67277.6700
Paweł Mazurek3003010000326.67411
Elżbieta Rachelska33001000366.33304.6700
Alicja Abramowicz33001000405.33246.3300
Michał Alabrudziński3003010000365454.33
Michał Stasiak33001000370.3325600
Joanna Wons2002010000244.5434
Mariusz Kruszyński22001000409.528900
Mirosław Dymkowski2200100040720900
Piotr Kurzynowski2200100037927000
Marek Reda2002010000352386.5
Karolina Michniewicz22001000390.5297.500
Marta Miranowicz21015050408293269306
Paula Traczyk2200100033425400
Violetta Zabielska2200100043026800
Jerzy Niewiadomski22001000424.527300
Konrad Falkowski2200100039924800
Łukasz Sornek21015050432397359384
Łukasz Czyż22001000452216.500
Izabela Jeżowska22001000385.5222.500
Zuzanna Semenow22001000424.525600
Artemiusz Talar1001010000291305
Anna Skudlarska1100100044028000
Anna Kubik1100100047114900
Bartłomiej Dudek1100100037514200
Bartłomiej Korus1100100034428600
Magdalena Holak1100100034922700
Łukasz Homa1100100030830600
Filip Klar1001010000331411
powrót na początek