zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Ryszard Korpalski

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 139 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Artemiusz Talar1001010000291305
Anna Skudlarska1100100044028000
Anna Kubik1100100047114900
Bartłomiej Dudek1100100037514200
Bartłomiej Korus1100100034428600
Magdalena Holak1100100034922700
Łukasz Homa1100100030830600
Filip Klar1001010000331411
Paweł Kokoszka1100100037934100
Jakub Nosal1100100035116800
Elwira Widawska1100100031431000
Anna Żyła1100100035926200
Krzysztof Jamry1100100034330900
Krzysztof Kozłowski1100100035429000
Mariusz Kulas1100100054114700
Sławomir Rattay1001010000339365
Robert Duczemiński1100100039633900
Sławomir Piotrowski1001010000319342
Dorota Maciejuk1100100037431100
Magdalena Szafran1100100038324900
Katarzyna Wagner1100100039319400
Ewa Zembrzuska1100100041019600
Anna Mech1100100040030300
Agnieszka Lachowicz1100100030619400
Beata Powietrzyńska1100100051517500
Jarosław Gniadek1100100041426700
Beata Piróg1100100036129600
Joanna Tabor1100100043824400
Aleksandra Solińska1100100049425300
Jerzy Luter1001010000343362
Filip Budny1100100040927600
Justyna Wozowczyk1100100036634800
Joanna Żygadło1100100034432700
Anna Frylich1100100043018800
Daria Pisula1100100035532900
Mateusz Markiewicz1100100046621100
Monika Wrzałek1001010000384423
Agata Rok1100100044624200
Kamila Ruda1001010000338353
Inez Chrzanowska1100100048621100
Maciej Stasiak1100100037933700
Dawid Mierzchała1001010000368417
Kinga Bilska1100100039731500
Jan Salamon1100100050424900
Klaudia Dudkiewicz1100100044123500
Mariusz Witek1100100032729500
Łukasz Soliwoda1100100034632700
Joanna Wons2002010000244.5434
Mariusz Kruszyński22001000409.528900
Mirosław Dymkowski2200100040720900
Piotr Kurzynowski2200100037927000
Marek Reda2002010000352386.5
Karolina Michniewicz22001000390.5297.500
Marta Miranowicz21015050408293269306
Paula Traczyk2200100033425400
Violetta Zabielska2200100043026800
Jerzy Niewiadomski22001000424.527300
Konrad Falkowski2200100039924800
Łukasz Sornek21015050432397359384
Łukasz Czyż22001000452216.500
Izabela Jeżowska22001000385.5222.500
Zuzanna Semenow22001000424.525600
Paweł Janaś310233.3366.67467395351.5456
Joanna Szałkiewicz3300100034223800
Rafał Skibicki320166.6733.33383.5302329339
Grażyna Biernacka33001000390.67277.6700
Paweł Mazurek3003010000326.67411
Elżbieta Rachelska33001000366.33304.6700
Alicja Abramowicz33001000405.33246.3300
Michał Alabrudziński3003010000365454.33
Michał Stasiak33001000370.3325600
Wojciech Obremski43017525347.33300.67335389
Jan Jodko-Narkiewicz44001000416.25238.7500
Karolina Mak43017525391.67271303341
Anna Klepacka44001000370.7527200
Agnieszka Jaśkiewicz5005010000295399.4
Antoni Kordos55001000399.4230.400
Magdalena Zychowicz55001000399.8255.600
Anna Katarzyna Kubik54018020393.75296302328
Grzegorz Świstuń54018020394.75334354387
Ewa Pankowska66001000422.5262.1700
Robert Wagner740357.1442.86356.75299.5323366.67
Konrad Łukaszewicz77001000440.14248.5700
Grzegorz Sęk850362.537.5391.6321335.33384.33
Michał Landowski86027525345.83302.5327.5366
Adam Szukalski910811.1188.89438425328.75426.13
Michał Wyrwisz1010001000434.7217.500
Adam Klimont1150645.4554.55378.4309.6298.5401
Aleksandra Łukaszewicz12100283.3316.67393.1312.8316.5359
Wojciech Gonet1280466.6733.33410.25330.5310.75369.5
Andrzej Kraska1270558.3341.67379.29303.14306.2392.4
Maciej Pietrasik129037525386.89311.33316.67344.33
Jędrzej Zawojski12100283.3316.67429.8234.2351.5385.5
Elżbieta Koszałka129127516.67402.67260.56313336
Michał Trumpus130013010000288.31420.85
Marta Świątkowska1370653.8546.15388307.43309.67393.83
Radosław Jachna1340930.7769.23360317314.78433.22
Magdalena Parowicz147075050429.57301.14368.57426.86
Ewa Fiszer-Włodarczyk1570846.6753.33382303.14302.63397.5
Rafał Świątek1612047525394303.42336429.75
powrót na początek