zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Ryszard Korpalski

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 139 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Michał Trumpus130013010000288.31420.85
Artemiusz Talar1001010000291305
Joanna Wons2002010000244.5434
Filip Klar1001010000331411
Agnieszka Jaśkiewicz5005010000295399.4
Sławomir Rattay1001010000339365
Sławomir Piotrowski1001010000319342
Marek Reda2002010000352386.5
Paweł Mazurek3003010000326.67411
Michał Alabrudziński3003010000365454.33
Jerzy Luter1001010000343362
Monika Wrzałek1001010000384423
Kamila Ruda1001010000338353
Dawid Mierzchała1001010000368417
Adam Szukalski910811.1188.89438425328.75426.13
Piotr Szałkiewicz26302311.5488.46362.33340.67319.74401.83
Bartosz Morawski49704214.2985.71399.14342.14316.02452.83
Dariusz Kosz5080421684397.25376329.81456.38
Michał Puchowski22501722.7377.27355.8300321.65373.12
Karol Waniek18443114023.3776.09417.6345.21328.16411.64
Bogusław Szyszka30574123024.2675.41393.42343.86324.05424.68
Mikołaj Cieplik822006224.3975.61394.6346.3337.97417.4
Beata Wiączkowska56141412573.21387326.57316.85392.02
Krzysztof Obremski541404025.9374.07365.43351.57325.88424.75
Bronisław Parada19501426.3273.68404.8322.2332409.86
Łukasz Barbuziński19501426.3273.68379.2329.2301.14398.5
Tomasz Suchanek1283529127.3471.09389.57344.71315.46423.98
Łukasz Szałkiewicz2060143070414.17331.33323.5401.86
Małgorzata Szczygieł17654012230.6869.32396.28338.85331.44407.14
Radosław Jachna1340930.7769.23360317314.78433.22
Paweł Janaś310233.3366.67467395351.5456
Grzegorz Wiączkowski2070133565395340.14305.46418
Monika Laskowska22801436.3663.64394.63333.88313.57395.29
Dominik Piasecki742704736.4963.51392.67325.33326.06417.15
Mateusz Królikowski732814438.3660.27388.14330.25332.25409.14
Zofia Gajewska18701138.8961.11414355.57336427
Joanna Suchanek17701041.1858.82382.14312.57310.5359.1
Marta Ćwiek341402041.1858.82423.64343.64337.5402.3
Agnieszka Goniowska261111442.3153.85351.82327.73306.29398.43
Barbara Obremska371602143.2456.76387.63340.25332405.43
Czesława Pawłowska391702243.5956.41385.35320.76324.59389.5
Michał Burak1670943.7556.25411.14305.43318.33395.56
Adam Klimont1150645.4554.55378.4309.6298.5401
Maciej Nawrocki100461534653407.13331.87335.53412.23
Ewa Fiszer-Włodarczyk1570846.6753.33382303.14302.63397.5
Jacek Wandzel341611747.0650389.56338.31328.47397.12
Przemysław Pawlic974605147.4252.58386.87316.5317.2378.24
Marta Miranowicz21015050408293269306
Łukasz Sornek21015050432397359384
Magdalena Parowicz147075050429.57301.14368.57426.86
Adam Janicki1196305652.9447.06401.43327.14324.48387.64
Marcin Radwański1317016053.4445.8385.54315.59324.93392
Marta Świątkowska1370653.8546.15388307.43309.67393.83
Robert Wagner740357.1442.86356.75299.5323366.67
Andrzej Kraska1270558.3341.67379.29303.14306.2392.4
Krzysztof Borodziuk392301658.9741.03384.22316.52303.19397.5
Sławomir Wolski35210146040411.86302.9338.36383.36
Michał Szymkowski372301462.1637.84397.26327.26331.5418.71
Ziemowit Pazda413257215462.2337.29411.9312.42328.73405.16
Grzegorz Sęk850362.537.5391.6321335.33384.33
Rafał Skibicki320166.6733.33383.5302329339
Wojciech Gonet1280466.6733.33410.25330.5310.75369.5
Laura Pisula795302667.0932.91376.04310.42330.96390.58
Joanna Pawlińska28190967.8632.14357.26275.05291.22375.22
Wojciech Obremski43017525347.33300.67335389
Rafał Świątek1612047525394303.42336429.75
Michał Landowski86027525345.83302.5327.5366
Maciej Pietrasik129037525386.89311.33316.67344.33
Elżbieta Koszałka129127516.67402.67260.56313336
Karolina Mak43017525391.67271303341
Anna Katarzyna Kubik54018020393.75296302328
Grzegorz Świstuń54018020394.75334354387
Aleksandra Łukaszewicz12100283.3316.67393.1312.8316.5359
Jędrzej Zawojski12100283.3316.67429.8234.2351.5385.5
Piotr Sławiński17150288.2411.76394.13272.73313.5334
Paweł Hałupka201901955410.89255382421
Anna Skudlarska1100100044028000
Anna Kubik1100100047114900
Bartłomiej Dudek1100100037514200
Bartłomiej Korus1100100034428600
Magdalena Holak1100100034922700
Łukasz Homa1100100030830600
Paweł Kokoszka1100100037934100
Mariusz Kruszyński22001000409.528900
Mirosław Dymkowski2200100040720900
Piotr Kurzynowski2200100037927000
Jakub Nosal1100100035116800
Elwira Widawska1100100031431000
Anna Żyła1100100035926200
Krzysztof Jamry1100100034330900
Joanna Szałkiewicz3300100034223800
Krzysztof Kozłowski1100100035429000
Mariusz Kulas1100100054114700
Robert Duczemiński1100100039633900
Dorota Maciejuk1100100037431100
Magdalena Szafran1100100038324900
Karolina Michniewicz22001000390.5297.500
Katarzyna Wagner1100100039319400
Grażyna Biernacka33001000390.67277.6700
Jan Jodko-Narkiewicz44001000416.25238.7500
powrót na początek