zaloguj się

nadchodzące turnieje

Bilans gier: Ryszard Korpalski

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 139 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Michał Trumpus130013010000288.31420.85
Artemiusz Talar1001010000291305
Joanna Wons2002010000244.5434
Filip Klar1001010000331411
Agnieszka Jaśkiewicz5005010000295399.4
Sławomir Rattay1001010000339365
Sławomir Piotrowski1001010000319342
Marek Reda2002010000352386.5
Paweł Mazurek3003010000326.67411
Michał Alabrudziński3003010000365454.33
Jerzy Luter1001010000343362
Monika Wrzałek1001010000384423
Kamila Ruda1001010000338353
Dawid Mierzchała1001010000368417
Bartłomiej Dudek1100100037514200
Mariusz Kulas1100100054114700
Anna Kubik1100100047114900
Jakub Nosal1100100035116800
Beata Powietrzyńska1100100051517500
Anna Frylich1100100043018800
Katarzyna Wagner1100100039319400
Agnieszka Lachowicz1100100030619400
Ewa Zembrzuska1100100041019600
Mirosław Dymkowski2200100040720900
Mateusz Markiewicz1100100046621100
Inez Chrzanowska1100100048621100
Łukasz Czyż22001000452216.500
Michał Wyrwisz1010001000434.7217.500
Izabela Jeżowska22001000385.5222.500
Magdalena Holak1100100034922700
Antoni Kordos55001000399.4230.400
Jędrzej Zawojski12100283.3316.67429.8234.2351.5385.5
Klaudia Dudkiewicz1100100044123500
Joanna Szałkiewicz3300100034223800
Jan Jodko-Narkiewicz44001000416.25238.7500
Agata Rok1100100044624200
Joanna Tabor1100100043824400
Alicja Abramowicz33001000405.33246.3300
Konrad Falkowski2200100039924800
Konrad Łukaszewicz77001000440.14248.5700
Magdalena Szafran1100100038324900
Jan Salamon1100100050424900
Aleksandra Solińska1100100049425300
Paula Traczyk2200100033425400
Paweł Hałupka201901955410.89255382421
Magdalena Zychowicz55001000399.8255.600
Michał Stasiak33001000370.3325600
Zuzanna Semenow22001000424.525600
Elżbieta Koszałka129127516.67402.67260.56313336
Anna Żyła1100100035926200
Ewa Pankowska66001000422.5262.1700
Jarosław Gniadek1100100041426700
Violetta Zabielska2200100043026800
Piotr Kurzynowski2200100037927000
Karolina Mak43017525391.67271303341
Anna Klepacka44001000370.7527200
Piotr Sławiński17150288.2411.76394.13272.73313.5334
Jerzy Niewiadomski22001000424.527300
Elżbieta Salamon1919001000412.26274.5800
Joanna Pawlińska28190967.8632.14357.26275.05291.22375.22
Filip Budny1100100040927600
Grażyna Biernacka33001000390.67277.6700
Anna Skudlarska1100100044028000
Bartłomiej Korus1100100034428600
Mariusz Kruszyński22001000409.528900
Krzysztof Kozłowski1100100035429000
Marta Miranowicz21015050408293269306
Mariusz Witek1100100032729500
Beata Piróg1100100036129600
Anna Katarzyna Kubik54018020393.75296302328
Karolina Michniewicz22001000390.5297.500
Robert Wagner740357.1442.86356.75299.5323366.67
Michał Puchowski22501722.7377.27355.8300321.65373.12
Wojciech Obremski43017525347.33300.67335389
Magdalena Parowicz147075050429.57301.14368.57426.86
Rafał Skibicki320166.6733.33383.5302329339
Michał Landowski86027525345.83302.5327.5366
Sławomir Wolski35210146040411.86302.9338.36383.36
Anna Mech1100100040030300
Ewa Fiszer-Włodarczyk1570846.6753.33382303.14302.63397.5
Andrzej Kraska1270558.3341.67379.29303.14306.2392.4
Rafał Świątek1612047525394303.42336429.75
Elżbieta Rachelska33001000366.33304.6700
Michał Burak1670943.7556.25411.14305.43318.33395.56
Łukasz Homa1100100030830600
Marta Świątkowska1370653.8546.15388307.43309.67393.83
Krzysztof Jamry1100100034330900
Adam Klimont1150645.4554.55378.4309.6298.5401
Elwira Widawska1100100031431000
Laura Pisula795302667.0932.91376.04310.42330.96390.58
Dorota Maciejuk1100100037431100
Maciej Pietrasik129037525386.89311.33316.67344.33
Ziemowit Pazda413257215462.2337.29411.9312.42328.73405.16
Joanna Suchanek17701041.1858.82382.14312.57310.5359.1
Aleksandra Łukaszewicz12100283.3316.67393.1312.8316.5359
Kinga Bilska1100100039731500
Marcin Radwański1317016053.4445.8385.54315.59324.93392
Przemysław Pawlic974605147.4252.58386.87316.5317.2378.24
Krzysztof Borodziuk392301658.9741.03384.22316.52303.19397.5
Radosław Jachna1340930.7769.23360317314.78433.22
powrót na początek