zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Ryszard Korpalski

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 137 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Adam Janicki1045305150.9649.04399.51333.23324.16387.55
Adam Klimont1150645.4554.55378.4309.6298.5401
Adam Szukalski910811.1188.89438425328.75426.13
Agata Rok1100100044624200
Agnieszka Goniowska261111442.3153.85351.82327.73306.29398.43
Agnieszka Jaśkiewicz5005010000295399.4
Agnieszka Lachowicz1100100030619400
Aleksandra Łukaszewicz12100283.3316.67393.1312.8316.5359
Aleksandra Solińska1100100049425300
Alicja Abramowicz33001000405.33246.3300
Andrzej Kraska1270558.3341.67379.29303.14306.2392.4
Anna Frylich1100100043018800
Anna Katarzyna Kubik43017525409304.33302328
Anna Klepacka44001000370.7527200
Anna Kubik1100100047114900
Anna Mech1100100040030300
Anna Skudlarska1100100044028000
Anna Żyła1100100035926200
Antoni Kordos55001000399.4230.400
Artemiusz Talar1001010000291305
Barbara Obremska371602143.2456.76387.63340.25332405.43
Bartłomiej Dudek1100100037514200
Bartłomiej Korus1100100034428600
Bartosz Morawski49704214.2985.71399.14342.14316.02452.83
Beata Piróg1100100036129600
Beata Powietrzyńska1100100051517500
Beata Wiączkowska56141412573.21387326.57316.85392.02
Bogusław Szyszka30574123024.2675.41393.42343.86324.05424.68
Bronisław Parada19501426.3273.68404.8322.2332409.86
Czesława Pawłowska391702243.5956.41385.35320.76324.59389.5
Daria Pisula1100100035532900
Dariusz Kosz5080421684397.25376329.81456.38
Dawid Mierzchała1001010000368417
Dominik Piasecki742704736.4963.51392.67325.33326.06417.15
Dorota Maciejuk1100100037431100
Elwira Widawska1100100031431000
Elżbieta Koszałka129127516.67402.67260.56313336
Elżbieta Rachelska33001000366.33304.6700
Elżbieta Salamon1919001000412.26274.5800
Ewa Fiszer-Włodarczyk1570846.6753.33382303.14302.63397.5
Ewa Pankowska66001000422.5262.1700
Ewa Zembrzuska1100100041019600
Filip Budny1100100040927600
Filip Klar1001010000331411
Grażyna Biernacka33001000390.67277.6700
Grzegorz Sęk850362.537.5391.6321335.33384.33
Grzegorz Świstuń2200100037131400
Grzegorz Wiączkowski2070133565395340.14305.46418
Inez Chrzanowska1100100048621100
Jacek Wandzel341611747.0650389.56338.31328.47397.12
Jakub Nosal1100100035116800
Jan Jodko-Narkiewicz44001000416.25238.7500
Jan Salamon1100100050424900
Jarosław Gniadek1100100041426700
Jerzy Luter1001010000343362
Jerzy Niewiadomski22001000424.527300
Jędrzej Zawojski12100283.3316.67429.8234.2351.5385.5
Joanna Pawlińska28190967.8632.14357.26275.05291.22375.22
Joanna Suchanek17701041.1858.82382.14312.57310.5359.1
Joanna Szałkiewicz3300100034223800
Joanna Tabor1100100043824400
Joanna Wons2002010000244.5434
Joanna Żygadło1100100034432700
Justyna Wozowczyk1100100036634800
Kamila Ruda1001010000338353
Karol Waniek18443114023.3776.09417.6345.21328.16411.64
Karolina Mak43017525391.67271303341
Karolina Michniewicz22001000390.5297.500
Katarzyna Wagner1100100039319400
Kinga Bilska1100100039731500
Klaudia Dudkiewicz1100100044123500
Konrad Falkowski2200100039924800
Konrad Łukaszewicz77001000440.14248.5700
Krzysztof Borodziuk392301658.9741.03384.22316.52303.19397.5
Krzysztof Jamry1100100034330900
Krzysztof Kozłowski1100100035429000
Krzysztof Obremski541404025.9374.07365.43351.57325.88424.75
Laura Pisula795302667.0932.91376.04310.42330.96390.58
Łukasz Barbuziński42025050404316.5342379
Łukasz Czyż22001000452216.500
Łukasz Homa1100100030830600
Łukasz Soliwoda1100100034632700
Łukasz Sornek21015050432397359384
Łukasz Szałkiewicz2060143070414.17331.33323.5401.86
Maciej Nawrocki844314051.1947.62406.74331.21332.18406.3
Maciej Pietrasik129037525386.89311.33316.67344.33
Maciej Stasiak1100100037933700
Magdalena Holak1100100034922700
Magdalena Parowicz22001000427343.500
Magdalena Szafran1100100038324900
Magdalena Zychowicz55001000399.8255.600
Małgorzata Szczygieł17654012230.6869.32396.28338.85331.44407.14
Marcin Radwański1256615852.846.4382.42315.7326.07392.67
Marek Reda2002010000352386.5
Mariusz Kruszyński22001000409.528900
Mariusz Kulas1100100054114700
Mariusz Witek1100100032729500
Marta Ćwiek341402041.1858.82423.64343.64337.5402.3
Marta Miranowicz21015050408293269306
Marta Świątkowska1370653.8546.15388307.43309.67393.83
powrót na początek