zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Co zrobić, żeby z nami zagrać?

Spotkania klubu odbywają się najczęsicej we wtorki. Miejscem rozgrywek jest „OWA-dekor” przy ul. Fabryczna 16, hala WPT N7, wejście C, Wrocław.

Jest jednak kilka przypadków, w których odstępujemy od tej reguły, główne dwa to:

  • brak wystarczającej liczby chętnych do gry,
  • miejsce, w którym rozgrywamy nasze miniturnieje jest niedostępne

Zazwyczaj gramy 5 lub 6 partii. Zaczynamy o godz. 17:15 i w zależności od tego ile partii zostaje rozegranych kończymy gry pomiędzy 20:30 a 21:30.

Gramy na klubowych planszach do gry, mamy również wykonane specjalne woreczki do gry a czas rozgrywek mierzymy elektronicznymi zegarami dzięki uprzejmości Rysia Korpalskiego.

Aby uniknąć niepotrzebnego przychodzenia na spotkanie, którego nie ma, stworzyliśmy kalendarz z nadchodzącymi turniejami .
Znajduje się on w prawym górnym rogu naszej strony internetowej. Za pomocą tego narzędzia, chętni do gry zgłaszają swój udział w spotkaniu. Należy zgłaszać się do godziny 19:00 w dniu poprzedzającym turniej. Jeżeli zgłoszą się przynajmniej cztery osoby – turniej się odbywa.
W przypadku, gdy spotkanie nie może się odbyć, informacja o tym jest umieszczana w kalendarzu jako komentarz. Zatem zachęcamy do zgłaszania swojego udziału w turniejach i zapraszamy!

Jeśli jesteś spoza Wrocławia albo nie znasz go jeszcze zbyt dobrze zapraszamy do skorzystania z jednego z serwisów:

które pozwolą Ci dowiedzieć się w jaki sposób dotrzeć do klubu za pomocą komunikacji miejskiej lub/i samochodem.