zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

« Zdobyć Zyzanię, czyli relacja z KMP 2011 »

Tomasz Suchanek, 2011-05-01 12:12:39

Repra I zaczęło się. Mistrzostwa Klubowe AD 2011 w Zyzanii rozpoczęły się od przygotowania przez Siódemkowiczów paprykarza szczecińskiego.

Pierwsi kibice zaczęli trzymać kciuki już od godziny 12. Okrzyki "do boju" albo będzie "16:0" okazały się niezłym dopingiem dla naszej drużyny. Wzięli to sobie mocno do serca i wybrali ze szczecińskim Blankiem aż 14:2.

Siódemka wybiegła na scrabblownicę w składzie: - prawy skrzydłowy Adam "Search" Szukalski; - prawy środkowy Bartosz "MORF" Morawski; - lewy prawy Bogdan "BODOG" Szyszka; - na lewej flance Karol Waniek; Na ławce pozostał grający trener Kobrinho.

Bardzo dobra decyzja spowodowała, że pierwsza runda skończyła się pięknym 4 do jaja a w międzyczasie Robert Lewandowski strzelił bramkę dla Borusii Dortmund:) Wszystko więc szło w dobrym kierunku. Skład LANIE** oraz niepołożone OŻYNÓW okazały się strategiczne w odniesieniu zwycięstwa w pierwszej rundzie.

Druga runda zaczęła się od mocnego uderzenia. Bartek z Werką na pierwszy stojak wylosował UCZYŁA*. Darek Kuć wylosował 2 blanki na początek, ale jak się miało okazać było to za mało na Adasia, gdyż Darek, mimo dziewięćdziesięciu poczwórności dał stratę. Adaś przyczajony dał POKAZOWI. Wszyscy nasi 4 herosi byli na prowadzeniu. I nie zmieniło się to aż do końca.

Pewne 8:0 po dwóch rundach dawało nam komfort psychiczny. Wystarczyło wygrać 1 partię z 8 i pierwsze zwycięstwo nasze. Do akcji wkroczył więc nasz kapitan, który... niestety przegrał. Nie pomogło nawet przyczajone GYNECEUM z dwoma blankami (MEGYN**). Coś się go te GINECEA od PP w Legnicy trzymają :) Ale była to jedyna porażka naszych śmiałków w 3 rundzie.

Ostatnia runda pozostał więc formalnością. Wygraliśmy ją 3:1. Z ciekawych faktów warto odnotować siódemkę MUMIJNY, którą zagrał Adaś. Koniec pierwszego meczu i wynik 14:2. Pięknie zaczęty a zarazem skończony pierwszy dzień dał nam wiele radości.

Następnym przeciwnikiem będą Mikrusy z Rumi.

P.S. Po 3 rundach prowadzimy z Rumią 11:9.

Dodaj swój komentarz

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

Komentując możesz używać składni Markdown.

Get Adobe Flash player

nasza strona na facebooku
galerie
tajskie kości ;)
tajskie kości

wersja „nie wszystko Wam wolno, robaczki”, powstała w styczniu 2014 © bodo