zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

« Puławy czyli początek tegorocznej dominacji Marka R. »

alexei_yagudin, 2011-04-07 00:00:31

Redaktor Wyjazd do Puław to już prehistoria, jednak dopiero teraz co poniektórzy doszli do siebie po szalonym wojażu niemalże na Stepy Akermańskie.

Turniej przygotowany fantastycznie przez dobrego przyjaciela naszego klubu Kamila Kistra okazał się szczęśliwy tylko dla jednego z naszych klubowiczów. Marek Reda, bo o nim mowa, bez pardonu wspiął się na najniższy stopień podium, wyprzedzając tak doświadczonych kolegów jak Staszek Rydzik czy Piotr Broda. Nie byłoby to jednak możliwe gdyby nie uprzejmość Miłka Wrzałka, który postawił sobie za cel w ostatniej partii przegrać, mimo że od pewnego momentu było to już naprawdę sporym wyczynem. Reszta wojów spod herbu Siódemki wyjazd na kresy potraktowała w dużej mierze rekreacyjnie. Kobrem i Bea sowicie nagradzali swoich przeciwników dużymi punktami, oddając ich w sumie aż 12. Wyjątkiem był Grzegorz, który w Puławach nie przegrał jako jedyny ani jednej partii.

Warto wspomnieć o dwóch w miarę ciekawych zagraniach z ostatniej rundy, kiedy to Reda ze stoickim spokojem wyłożył CIĘGNOWI, mówiąc, że słownik do litery C nie ma przed nim tajemnic, oraz Kobrem, który w partii z Magikiem pokazał jak w ciągu 10 minut stoika obrócić w jegoż przeciwieństwo poprzez odskoczenie na dystans 210 punktów i położenie DYCHOREI dające kolejne 80. Ta ostatnia wygrana pozwoliła Kobremu zdobyć ochłapy do Grand Prix, dzięki którym jest on drugi w owej klasyfikacji tuż za eLecterem.

Aby relacji stało się zadość, dodam iż Redka wyprzedzili Robkam inkasując godne podziwu 11:1 oraz Alabrudek nieznacznie mijając przystojnego wołomiańczyka o 95 małych punktów.

Po wygranej Marka Redy w następnym turnieju na promie, bukmacherzy są zgodni. Wg. STS MarekPrzedporcie dysponuje największymi szansami na zdobycie tytułu Mistrza Polski 2011. Za jednego postawionego $crabblara na tego sympatycznego gracza, już w listopadzie będziemy się mogli cieszyć aż czterema $crabblarami.

Dodaj swój komentarz

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

Komentując możesz używać składni Markdown.

Get Adobe Flash player

nasza strona na facebooku
galerie
tajskie kości ;)
tajskie kości

wersja „nie wszystko Wam wolno, robaczki”, powstała w styczniu 2014 © bodo