zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Michał Borejko

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 49 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Adam Janicki371901851.3548.65408.74311.47302.94419.94
Adam Szukalski18501327.7872.22438.2369.8348.62429.54
Agnieszka Goniowska1100100042635600
Aleksander Ramut1100100036527600
Amelia Borysiuk1010000000
Anna Pisula1100100042027100
Bartosz Morawski730442.8657.14461380.67365.75444
Beata Wiączkowska1001010000261456
Bogusław Szyszka1100100039930600
Czesława Pawłowska1100100042036000
Dariusz Kosz1100100038537600
Dawid Węgrzyński1100100036529000
Dominik Piasecki102082080413.5353344.25388.75
Elżbieta Salamon1100100037729800
Ewa Andrzejewska1100100051719100
Ewa Fiszer-Włodarczyk1100100040832400
Ewa Pankowska1100100038724000
Filip Klar1001010000275365
Grażyna Maria Nowak1190281.8218.18399.44292322422
Grzegorz Świstuń43017525387.33290345450
Grzegorz Wiączkowski1001010000199526
Jakub Hassa1001010000313484
Jędrzej Zawojski320166.6733.33416.5283.5295409
Joanna Pawlińska1100100035128400
Kama Stach22001000380316.500
Karol Waniek4004010000352.25435.25
Katarzyna Gawlik1100100046830500
Krzysztof Obremski1100100037432100
Krzysztof Szeruga1001010000342350
Laura Pisula19100952.6347.37402.2317.3336.56385.11
Łukasz Barbuziński24402016.6783.33409.25303.5339.3424.35
Łukasz Homa21015050322297363373
Łukasz Szałkiewicz1100100047533700
Maciej Nawrocki14301121.4378.57423.67317343.27426.64
Magdalena Parowicz3003010000321.33348.67
Małgorzata Szczygieł42025050414373.5324432.5
Marcin Radwański640266.6733.33444.75274344398
Mateusz Królikowski51042080388327358.25434.75
Mateusz Szumański1100100038938500
Michał Burak1100100044029300
Michał Puchowski1100100036535700
Michał Trumpus1001010000340402
Mikołaj Cieplik41032575437406395.67468
Monika Jackowska1100100040632000
Przemysław Pawlic33001000437.3323700
Rafał Świątek1100100033626100
Ryszard Korpalski321801456.2543.75399.39318.44362.64416.64
Tomasz Suchanek23501821.7478.26379.2324338.56428.78
Ziemowit Pazda760185.7114.29382305.67367390
powrót na początek