zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Mateusz Szumański

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 17 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Adam Janicki42025050361327336349
Bartosz Morawski2002010000273.5478
Dominik Piasecki1001010000305435
Elżbieta Salamon1100100037334900
Grzegorz Świstuń54018020385.75352363447
Jakub Hassa1001010000304409
Kama Stach22001000331.529000
Laura Pisula53026040377.33355.67321.5391
Łukasz Barbuziński310233.3366.67386366310.5450
Maciej Nawrocki310233.3366.67386350322414
Małgorzata Szczygieł1100100031831600
Marta Szcześniak2002010000286.5435.5
Marta Świątkowska1001010000256344
Mateusz Królikowski1001010000308391
Michał Borejko1001010000385389
Ryszard Korpalski310233.3366.67377363330384.5
Tomasz Suchanek620433.3366.67393355.5338.75445
powrót na początek