zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Łukasz Barbuziński

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 32 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Adam Janicki1288404465.6334.38428.55322.51346.3419.57
Adam Szukalski321511646.8850405.53348.6363.5445.94
Aleksander Ramut1100100054224100
Bartosz Morawski29902031.0368.97449.78366.33359.15452.4
Dariusz Kosz710614.2985.71496346325.5466
Dominik Piasecki1270558.3341.67454.71335383.4426.2
Ewa Pankowska88001000424.25244.6300
Grażyna Maria Nowak55001000420.2310.600
Grzegorz Świstuń980188.8911.11409.13324.25296438
Izabela Jeżowska1100100048526600
Jędrzej Zawojski16150193.756.25429.6297.2327335
Kama Stach77001000426.8631000
Krzysztof Langiewicz22001000508.525000
Laura Pisula745002467.5732.43423.34321.1345.92421.21
Łukasz Soliwoda1100100032624300
Maciej Nawrocki974705048.4551.55427.45336.36347.5406.6
Magdalena Parowicz331701651.5248.48395322.76348.94394.38
Małgorzata Szczygieł870187.512.5427.14344.29374491
Marcin Radwański640266.6733.33388.25335.75346.5383.5
Marcin Resler1100100037332300
Marta Szcześniak44001000432.538500
Marta Świątkowska21015050393271296348
Mateusz Królikowski1612047525425364.67373.25412.25
Mateusz Szumański320166.6733.33450310.5366386
Michał Borejko23190482.6117.39427.11337.79303.5409.25
Mikołaj Cieplik301101936.6763.33420.45363.36349.47428.47
Przemysław Pawlic310233.3366.67474281330.5389
Ryszard Korpalski1249213174.1925420.03318.9341.68383.35
Sławomir Wolski54018020455.25325.75333365
Tomasz Suchanek75480276436424.52342.73358.33418.44
Ziemowit Pazda23180578.2621.74423.33339.33356425
Zuzanna Semenow44001000451.7532000
powrót na początek