zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Grzegorz Świstuń

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 21 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Adam Janicki189095050408.56331.44285.89441
Adam Szukalski610516.6783.33574421350.4427
Aleksander Ramut1100100032021800
Bartosz Morawski2002010000341418
Dominik Piasecki310233.3366.67379343299426
Elżbieta Salamon44001000364.2529000
Laura Pisula1350838.4661.54388.8331324.38405.88
Łukasz Barbuziński910811.1188.89438296324.25409.13
Maciej Nawrocki120012010000327.83424.83
Maciej Pietrasik1100100036735400
Magdalena Parowicz52034060399.5362334.67356.33
Małgorzata Szczygieł320166.6733.33374305.5339385
Marta Szcześniak1100100042132100
Martyna Kapłon1100100036226900
Mateusz Szumański51042080447363352385.75
Michał Borejko41032575450345290387.33
Mikołaj Cieplik7007010000338.14439.71
Przemysław Pawlic1001010000311332
Ryszard Korpalski24701729.1770.83402.43347319.65380.76
Sławomir Wolski1001010000270339
Tomasz Suchanek1120918.1881.82408.5347307.78442.33
powrót na początek