zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Bartosz Morawski

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 49 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Adam Janicki28230582.1417.86449.7343.74329.6394.8
Adam Szukalski18110761.1138.89482.82374.27381.43466
Agnieszka Goniowska1001010000426438
Agnieszka Sołtys1100100054022900
Aleksandra Łukaszewicz2200100052027900
Barbara Obremska11100190.919.09449.8333.7357388
Beata Wiączkowska640266.6733.33471.5303.75384394.5
Bogusław Szyszka443401077.2722.73445.91362.88351.4399.6
Bronisław Parada12110191.678.33469.09309.82302398
Czesława Pawłowska33001000426.6733400
Daria Pisula1100100047627100
Dariusz Kosz461902741.358.7455.53358.74375.22449.7
Dominik Piasecki24190579.1720.83433.16343.79361.6425.6
Elżbieta Koszałka44001000475243.2500
Grzegorz Świstuń2200100041834100
Grzegorz Wiączkowski1100100042640400
Jacek Wandzel33001000387.3333600
Jędrzej Zawojski2200100050725800
Joanna Pawlińska1100100042425200
Karol Waniek341801652.9447.06424.56343.5355.25405.94
Krzysztof Borodziuk55001000427.4334.200
Krzysztof Obremski25101144056425.7370.4336.07455.07
Laura Pisula31250680.6519.35453.44336.08381.83434.67
Łukasz Barbuziński29200968.9731.03452.4359.15366.33449.78
Łukasz Szałkiewicz55001000452.6308.200
Maciej Nawrocki27200774.0725.93463.6344.75368426
Małgorzata Szczygieł18140477.7822.22438.14346.14355.25403
Marcin Radwański13120192.317.69437.33307.75302356
Marek Reda1100100041941800
Marta Ćwiek54018020395.5327.5345352
Marta Szcześniak1100100057729800
Marta Świątkowska1100100043531500
Mateusz Królikowski2018029010473.17349.56329.5391.5
Mateusz Szumański22001000478273.500
Michał Alabrudziński43017525420.33276408501
Michał Borejko63035050433.67401.33380.67461
Michał Puchowski1001010000369395
Michał Szymkowski33001000436334.6700
Mikołaj Cieplik1281366.6725436.75332.75377.33442.33
Monika Jackowska22001000432.527100
Paweł Mazurek22001000414.537100
Przemysław Pawlic21015050438324418437
Radosław Jachna1100100041034500
Ryszard Korpalski655501084.6215.38453.76323.64354.5415.6
Sławomir Wolski77001000454.29340.7100
Tomasz Suchanek26200676.9223.08441.55345.25331.67445.33
Wojciech Gonet1001010000391407
Ziemowit Pazda23200386.9613.04488.5329.2362.67421.33
Zofia Gajewska640266.6733.33434359325469.5
powrót na początek