zaloguj się

« wyniki turnieju #97 z dn. 23 września 2006 (sobota) »

miejsce rozgrywekPaśnik, ul. Wita Stwosza
średni ranking turnieju109.08
średni rzeczywisty ranking turnieju105.33
ilość rozegranych partii42
rankingprzed i po turnieju

Klasyfikacja końcowa

miejsce gracz ranking punkty/partie małe punkty różnica skalpy
1 Krzysztof Obremski 129.28 5 / 6 2359 341 877
2 Zofia Gajewska 100 5 / 6 2287 397 883
3 Michał Trumpus 139.1 4 / 6 2473 589 766
4 Tomasz Suchanek 123.12 4 / 6 2243 174 753
5 Łukasz Szałkiewicz 124 4 / 6 2102 -50 830
6 Agnieszka Goniowska 100 3 / 6 2239 176 686
7 Przemysław Pawlic 100 3 / 6 2155 30 646
8 Beata Wiączkowska 117.76 3 / 5 1892 91 630
9 Ryszard Korpalski 100 2.5 / 5 1951 290 489
10 Bogusław Szyszka 111.94 2 / 6 2315 142 547
11 Wojciech Obremski 100 1.5 / 5 1824 -153 436
12 Monika Laskowska 100 1 / 6 2081 -234 447
13 Artemiusz Talar 100 1 / 2 491 -413 212
14 Anna Skudlarska 100 0.5 / 2 899 70 100
15 Marta Widawska 100 0.5 / 1 445 -74 50
16 Elwira Widawska 100 0 / 2 638 -176 100

Rozegrane partie

runda 1
1. Michał Trumpus 436 : 245 Ryszard Korpalski
2. Monika Laskowska 288 : 391 Krzysztof Obremski
3. Łukasz Szałkiewicz 417 : 354 Wojciech Obremski
4. Przemysław Pawlic 341 : 344 Tomasz Suchanek
5. Bogusław Szyszka 613 : 186 Artemiusz Talar
6. Elwira Widawska 246 : 414 Zofia Gajewska
7. Agnieszka Goniowska 519 : 145 Marta Widawska
runda 2
1. Beata Wiączkowska 408 : 339 Bogusław Szyszka
2. Agnieszka Goniowska 339 : 432 Michał Trumpus
3. Zofia Gajewska 274 : 344 Łukasz Szałkiewicz
4. Krzysztof Obremski 393 : 381 Tomasz Suchanek
5. Wojciech Obremski 392 : 322 Przemysław Pawlic
6. Elwira Widawska 392 : 400 Monika Laskowska
7. Artemiusz Talar 305 : 291 Ryszard Korpalski
8. Marta Widawska 300 : 0 BYE
runda 3
1. Michał Trumpus 346 : 430 Beata Wiączkowska
2. Łukasz Szałkiewicz 313 : 404 Krzysztof Obremski
3. Bogusław Szyszka 419 : 330 Agnieszka Goniowska
4. Tomasz Suchanek 450 : 259 Wojciech Obremski
5. Monika Laskowska 311 : 400 Zofia Gajewska
6. Anna Skudlarska 319 : 389 Przemysław Pawlic
7. Ryszard Korpalski 300 : 0 BYE
runda 4
1. Beata Wiączkowska 340 : 390 Krzysztof Obremski
2. Zofia Gajewska 458 : 302 Bogusław Szyszka
3. Łukasz Szałkiewicz 353 : 335 Michał Trumpus
4. Tomasz Suchanek 356 : 304 Agnieszka Goniowska
5. Przemysław Pawlic 368 : 332 Monika Laskowska
6. Anna Skudlarska 280 : 440 Ryszard Korpalski
7. Wojciech Obremski 300 : 0 BYE
runda 5
1. Krzysztof Obremski 413 : 299 Bogusław Szyszka
2. Zofia Gajewska 344 : 319 Beata Wiączkowska
3. Tomasz Suchanek 338 : 405 Łukasz Szałkiewicz
4. Wojciech Obremski 247 : 477 Michał Trumpus
5. Ryszard Korpalski 364 : 368 Przemysław Pawlic
6. Monika Laskowska 368 : 369 Agnieszka Goniowska
7. Anna Skudlarska 300 : 0 BYE
runda 6
1. Krzysztof Obremski 368 : 397 Zofia Gajewska
2. Michał Trumpus 447 : 270 Łukasz Szałkiewicz
3. Przemysław Pawlic 367 : 374 Tomasz Suchanek
4. Agnieszka Goniowska 378 : 343 Bogusław Szyszka
5. Beata Wiączkowska 395 : 382 Monika Laskowska
6. Ryszard Korpalski 311 : 272 Wojciech Obremski

Statystyki

Rozkład rankingów zawodników

Zdobyte punkty.

Różnica punktów pomiędzy zawodnikami.