zaloguj się

« wyniki turnieju #537 "OWA!!!" z dn. 10 czerwca 2014 (wtorek) »

miejsce rozgrywekOWA-dekor
średni ranking turnieju122.52
średni rzeczywisty ranking turnieju122.52
ilość rozegranych partii37
rankingprzed i po turnieju

Debiutanci

Klasyfikacja końcowa

miejsce gracz ranking punkty/partie małe punkty różnica skalpy
1 Bogusław Szyszka 133.94 4 / 5 2087 415 787
2 Radosław Jachna 133.05 4 / 5 2019 480 773
3 Karol Waniek 141.2 3 / 5 2115 365 666
4 Ryszard Korpalski 124.44 3 / 5 1784 -54 664
5 Adam Janicki 125.31 3 / 5 1753 30 675
6 Krzysztof Obremski 142.73 3 / 4 1667 236 583
7 Dariusz Kosz 149.06 3 / 4 1628 226 633
8 Czesława Pawłowska 120.89 2 / 5 1931 115 589
9 Ziemowit Pazda 110.39 2 / 5 1891 -267 630
10 Michał Landowski 103.64 2 / 5 1884 111 559
11 Andrzej Kraska 132.74 2 / 5 1674 82 535
12 Barbara Obremska 115.86 2 / 4 1524 40 473
13 Małgorzata Szczygieł 136.99 1 / 5 1765 -207 431
14 Piotr Sławiński 101.67 1 / 5 1241 -1024 477
15 Marcin Radwański 112.58 1 / 2 647 -189 271
16 Elżbieta Rachelska 100 0.5 / 2 784 -5 157
17 Piotr Karpa 100 0 / 1 330 -54 75

Rozegrane partie

runda 1
1. Karol Waniek 412 : 318 Czesława Pawłowska
2. Marcin Radwański 371 : 337 Małgorzata Szczygieł
3. Bogusław Szyszka 493 : 377 Ziemowit Pazda
4. Michał Landowski 348 : 381 Radosław Jachna
5. Andrzej Kraska 344 : 351 Piotr Sławiński
6. Piotr Karpa 330 : 384 Adam Janicki
7. Ryszard Korpalski 385 : 298 Elżbieta Rachelska
runda 2
1. Dariusz Kosz 366 : 341 Adam Janicki
2. Krzysztof Obremski 370 : 361 Radosław Jachna
3. Marcin Radwański 276 : 499 Bogusław Szyszka
4. Piotr Sławiński 128 : 593 Karol Waniek
5. Barbara Obremska 360 : 435 Ryszard Korpalski
6. Małgorzata Szczygieł 372 : 438 Ziemowit Pazda
7. Czesława Pawłowska 370 : 388 Michał Landowski
8. Elżbieta Rachelska 186 : 404 Andrzej Kraska
runda 3
1. Karol Waniek 304 : 585 Dariusz Kosz
2. Bogusław Szyszka 361 : 266 Ryszard Korpalski
3. Ziemowit Pazda 394 : 390 Krzysztof Obremski
4. Adam Janicki 311 : 285 Andrzej Kraska
5. Radosław Jachna 475 : 277 Piotr Sławiński
6. Michał Landowski 271 : 450 Barbara Obremska
7. Czesława Pawłowska 446 : 332 Małgorzata Szczygieł
8. Elżbieta Rachelska 300 : 0 BYE
runda 4
1. Dariusz Kosz 442 : 325 Bogusław Szyszka
2. Ziemowit Pazda 310 : 495 Karol Waniek
3. Ryszard Korpalski 302 : 438 Krzysztof Obremski
4. Adam Janicki 309 : 370 Radosław Jachna
5. Barbara Obremska 340 : 309 Piotr Sławiński
6. Andrzej Kraska 288 : 416 Czesława Pawłowska
7. Małgorzata Szczygieł 396 : 364 Michał Landowski
runda 5
1. Radosław Jachna 432 : 235 Dariusz Kosz
2. Karol Waniek 311 : 409 Bogusław Szyszka
3. Krzysztof Obremski 469 : 374 Barbara Obremska
4. Czesława Pawłowska 381 : 396 Ryszard Korpalski
5. Adam Janicki 408 : 372 Ziemowit Pazda
6. Małgorzata Szczygieł 328 : 353 Andrzej Kraska
7. Piotr Sławiński 176 : 513 Michał Landowski

Statystyki

Rozkład rankingów zawodników

Zdobyte punkty.

Różnica punktów pomiędzy zawodnikami.