zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

« wyniki turnieju #183 z dn. 12 października 2008 (niedziela) »

miejsce rozgrywekPaśnik, ul. Wita Stwosza
średni ranking turnieju113.55
średni rzeczywisty ranking turnieju114.47
ilość rozegranych partii36
rankingprzed i po turnieju

Klasyfikacja końcowa

miejsce gracz ranking punkty/partie małe punkty różnica skalpy
1 Krzysztof Obremski 137.17 6 / 6 2588 738 1003
2 Piotr Szałkiewicz 132.02 4 / 6 2408 117 818
3 Bogusław Szyszka 131.47 4 / 6 2386 451 821
4 Przemysław Pawlic 110.01 4 / 6 2179 -161 786
5 Agnieszka Goniowska 123.23 3.5 / 6 2233 18 729
6 Karol Waniek 125.35 3 / 6 2344 189 631
7 Barbara Obremska 100 3 / 6 2150 68 667
8 Ryszard Korpalski 100 2.5 / 6 2263 -11 690
9 Adam Klimont 100 2 / 6 2264 29 614
10 Zofia Gajewska 116.93 2 / 6 1978 -400 600
11 Ziemowit Pazda 100 2 / 6 1806 -589 525
12 Aleksandra Łukaszewicz 100 0 / 3 974 -215 175
13 Marcin Radwański 100 0 / 3 888 -234 191

Rozegrane partie

runda 1
1. Krzysztof Obremski 518 : 306 Zofia Gajewska
2. Piotr Szałkiewicz 481 : 320 Przemysław Pawlic
3. Bogusław Szyszka 398 : 273 Marcin Radwański
4. Adam Klimont 455 : 325 Ziemowit Pazda
5. Karol Waniek 302 : 515 Ryszard Korpalski
6. Agnieszka Goniowska 409 : 380 Barbara Obremska
runda 2
1. Adam Klimont 346 : 374 Krzysztof Obremski
2. Ryszard Korpalski 396 : 396 Agnieszka Goniowska
3. Bogusław Szyszka 325 : 398 Piotr Szałkiewicz
4. Barbara Obremska 282 : 391 Zofia Gajewska
5. Ziemowit Pazda 127 : 577 Karol Waniek
6. Przemysław Pawlic 408 : 315 Marcin Radwański
runda 3
1. Krzysztof Obremski 348 : 339 Ryszard Korpalski
2. Piotr Szałkiewicz 334 : 393 Agnieszka Goniowska
3. Karol Waniek 311 : 404 Bogusław Szyszka
4. Zofia Gajewska 328 : 312 Adam Klimont
5. Przemysław Pawlic 362 : 319 Barbara Obremska
6. Marcin Radwański 300 : 316 Ziemowit Pazda
runda 4
1. Bogusław Szyszka 254 : 355 Krzysztof Obremski
2. Agnieszka Goniowska 323 : 365 Przemysław Pawlic
3. Zofia Gajewska 377 : 389 Piotr Szałkiewicz
4. Ryszard Korpalski 390 : 315 Ziemowit Pazda
5. Karol Waniek 399 : 411 Adam Klimont
6. Barbara Obremska 419 : 319 Aleksandra Łukaszewicz
runda 5
1. Krzysztof Obremski 470 : 305 Agnieszka Goniowska
2. Ryszard Korpalski 353 : 506 Piotr Szałkiewicz
3. Przemysław Pawlic 404 : 363 Adam Klimont
4. Zofia Gajewska 278 : 466 Bogusław Szyszka
5. Aleksandra Łukaszewicz 321 : 350 Karol Waniek
6. Ziemowit Pazda 303 : 339 Barbara Obremska
runda 6
1. Piotr Szałkiewicz 300 : 523 Krzysztof Obremski
2. Przemysław Pawlic 320 : 539 Bogusław Szyszka
3. Agnieszka Goniowska 407 : 270 Ryszard Korpalski
4. Adam Klimont 377 : 405 Karol Waniek
5. Barbara Obremska 411 : 298 Zofia Gajewska
6. Ziemowit Pazda 420 : 334 Aleksandra Łukaszewicz

Statystyki

Rozkład rankingów zawodników

Zdobyte punkty.

Różnica punktów pomiędzy zawodnikami.