zaloguj się

nadchodzące turnieje

« wyniki turnieju #100 z dn. 14 października 2006 (sobota) »

miejsce rozgrywekPaśnik, ul. Wita Stwosza
średni ranking turnieju109.04
średni rzeczywisty ranking turnieju104.17
ilość rozegranych partii59
rankingprzed i po turnieju

Klasyfikacja końcowa

miejsce gracz ranking punkty/partie małe punkty różnica skalpy
1 Filip Klar 128.56 5 / 6 2307 409 885
2 Monika Laskowska 100 5 / 6 2238 154 905
3 Beata Wiączkowska 120.06 4 / 6 2487 366 780
4 Małgorzata Szczygieł 116.36 4 / 6 2221 221 761
5 Tomasz Suchanek 126.56 4 / 6 2203 186 785
6 Michał Trumpus 131.41 3 / 6 2296 -9 709
7 Piotr Szałkiewicz 100 3 / 6 2162 203 647
8 Jacek Lewiński 109.5 3 / 6 2119 135 621
9 Bogusław Szyszka 111.24 3 / 6 2105 -123 668
10 Michał Puchowski 100 3 / 6 2008 -77 637
11 Grzegorz Wiączkowski 119.7 3 / 5 1816 67 634
12 Elwira Widawska 100 3 / 4 1420 77 510
13 Ziemowit Pazda 100 2.5 / 5 1848 144 506
14 Przemysław Pawlic 100.73 2 / 6 2096 -24 549
15 Ryszard Korpalski 100 2 / 6 1863 -195 546
16 Zofia Gajewska 133.58 2 / 5 1733 -26 537
17 Joanna Suchanek 100 2 / 6 1677 -660 551
18 Ewa Fiszer-Włodarczyk 100 1 / 6 1966 -232 430
19 Krzysztof Obremski 130.36 1 / 2 819 147 236
20 Agnieszka Goniowska 107.52 1 / 2 768 28 232
21 Maciej Zięba 100 1 / 2 698 -19 211
22 Wojciech Obremski 100 1 / 2 661 -43 200
23 Barbara Obremska 100 0 / 2 604 -131 100
24 Bartłomiej Korus 100 0 / 2 534 -121 110
25 Agnieszka Wilk 100 0 / 1 209 -177 66

Rozegrane partie

runda 1
1. Zofia Gajewska 344 : 278 Ryszard Korpalski
2. Monika Laskowska 445 : 428 Michał Trumpus
3. Filip Klar 412 : 223 Ziemowit Pazda
4. Michał Puchowski 342 : 340 Tomasz Suchanek
5. Beata Wiączkowska 532 : 282 Piotr Szałkiewicz
6. Elwira Widawska 373 : 306 Ewa Fiszer-Włodarczyk
7. Małgorzata Szczygieł 386 : 209 Agnieszka Wilk
8. Maciej Zięba 395 : 312 Bogusław Szyszka
9. Przemysław Pawlic 318 : 336 Joanna Suchanek
0. Grzegorz Wiączkowski 381 : 363 Jacek Lewiński
runda 2
1. Beata Wiączkowska 324 : 347 Grzegorz Wiączkowski
2. Monika Laskowska 424 : 256 Elwira Widawska
3. Zofia Gajewska 303 : 380 Filip Klar
4. Michał Puchowski 405 : 303 Maciej Zięba
5. Joanna Suchanek 289 : 428 Małgorzata Szczygieł
6. Bogusław Szyszka 360 : 424 Michał Trumpus
7. Jacek Lewiński 443 : 304 Ewa Fiszer-Włodarczyk
8. Piotr Szałkiewicz 294 : 348 Tomasz Suchanek
9. Ryszard Korpalski 332 : 349 Przemysław Pawlic
0. Ziemowit Pazda 300 : 0 BYE
runda 3
1. Michał Puchowski 350 : 361 Monika Laskowska
2. Małgorzata Szczygieł 361 : 352 Grzegorz Wiączkowski
3. Filip Klar 426 : 396 Beata Wiączkowska
4. Michał Trumpus 397 : 371 Zofia Gajewska
5. Jacek Lewiński 331 : 375 Elwira Widawska
6. Tomasz Suchanek 392 : 318 Ziemowit Pazda
7. Bogusław Szyszka 344 : 310 Przemysław Pawlic
8. Ewa Fiszer-Włodarczyk 404 : 275 Ryszard Korpalski
9. Joanna Suchanek 223 : 498 Piotr Szałkiewicz
runda 4
1. Małgorzata Szczygieł 305 : 371 Monika Laskowska
2. Michał Trumpus 339 : 344 Filip Klar
3. Elwira Widawska 416 : 282 Michał Puchowski
4. Tomasz Suchanek 321 : 383 Grzegorz Wiączkowski
5. Ewa Fiszer-Włodarczyk 290 : 430 Beata Wiączkowska
6. Przemysław Pawlic 399 : 337 Jacek Lewiński
7. Piotr Szałkiewicz 279 : 315 Ziemowit Pazda
8. Zofia Gajewska 335 : 293 Joanna Suchanek
9. Ryszard Korpalski 269 : 361 Bogusław Szyszka
runda 5
1. Filip Klar 454 : 258 Monika Laskowska
2. Krzysztof Obremski 431 : 264 Małgorzata Szczygieł
3. Grzegorz Wiączkowski 353 : 380 Bogusław Szyszka
4. Beata Wiączkowska 397 : 388 Przemysław Pawlic
5. Agnieszka Goniowska 394 : 408 Michał Trumpus
6. Tomasz Suchanek 411 : 380 Zofia Gajewska
7. Ziemowit Pazda 331 : 352 Michał Puchowski
8. Bartłomiej Korus 248 : 311 Jacek Lewiński
9. Barbara Obremska 335 : 374 Piotr Szałkiewicz
0. Wojciech Obremski 314 : 365 Ryszard Korpalski
runda 5
1. Joanna Suchanek 330 : 323 Ewa Fiszer-Włodarczyk
runda 6
1. Monika Laskowska 379 : 291 Filip Klar
2. Krzysztof Obremski 388 : 408 Beata Wiączkowska
3. Michał Trumpus 300 : 391 Tomasz Suchanek
4. Bogusław Szyszka 348 : 477 Małgorzata Szczygieł
5. Jacek Lewiński 334 : 277 Michał Puchowski
6. Agnieszka Goniowska 374 : 332 Przemysław Pawlic
7. Piotr Szałkiewicz 435 : 206 Joanna Suchanek
8. Barbara Obremska 269 : 361 Ziemowit Pazda
9. Wojciech Obremski 347 : 339 Ewa Fiszer-Włodarczyk
0. Bartłomiej Korus 286 : 344 Ryszard Korpalski

Statystyki

Rozkład rankingów zawodników

Zdobyte punkty.

Różnica punktów pomiędzy zawodnikami.