zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Marta Świątkowska

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 37 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Adam Janicki18701138.8961.11413.00293.86318.82368.45
Agnieszka Goniowska20020.00100.000.000.00274.50353.00
Aleksandra Łukaszewicz1100100.000.00345.00256.000.000.00
Andrzej Kraska2200100.000.00381.00334.000.000.00
Barbara Obremska420250.0050.00388.00296.00316.50392.00
Bartosz Morawski10010.00100.000.000.00315.00435.00
Beata Wiączkowska1100100.000.00372.00345.000.000.00
Bogusław Koszarski10010.00100.000.000.00317.00352.00
Bogusław Szyszka910811.1188.89502.00255.00292.13398.13
Bronisław Parada10010.00100.000.000.00331.00358.00
Czesława Pawłowska1100100.000.00383.00299.000.000.00
Daria Pisula210150.0050.00335.00265.00275.00288.00
Dariusz Kosz20020.00100.000.000.00268.50581.50
Dominik Piasecki20020.00100.000.000.00268.50399.50
Ewa Fiszer-Włodarczyk1100100.000.00349.00264.000.000.00
Grzegorz Wiączkowski20020.00100.000.000.00344.50353.50
Helena Ryczkowska1100100.000.00430.00146.000.000.00
Karol Waniek30030.00100.000.000.00343.67423.67
Krzysztof Borodziuk520340.0060.00369.00299.00339.00385.67
Krzysztof Obremski20020.00100.000.000.00256.00468.00
Laura Pisula30030.00100.000.000.00339.33355.33
Łukasz Szałkiewicz210150.0050.00353.00293.00336.00387.00
Maciej Nawrocki10010.00100.000.000.00346.00400.00
Maciej Pietrasik2200100.000.00397.50236.000.000.00
Małgorzata Szczygieł620433.3366.67376.00307.50299.75392.25
Marcin Radwański530260.0040.00337.33302.33337.00348.00
Marta Ćwiek30030.00100.000.000.00299.00387.33
Michał Landowski1100100.000.00438.00311.000.000.00
Michał Szymkowski640266.6733.33413.00306.00319.00437.00
Michał Trumpus10010.00100.000.000.00325.00381.00
Piotr Szałkiewicz10010.00100.000.000.00306.00391.00
Przemysław Pawlic20020.00100.000.000.00311.50363.00
Radosław Jachna1100100.000.00329.00315.000.000.00
Ryszard Korpalski1360746.1553.85393.83309.67307.43388.00
Sławomir Wolski310233.3366.67502.00297.00285.00344.00
Tomasz Suchanek610516.6783.33498.00346.00340.60431.20
Ziemowit Pazda221001245.4554.55410.50285.40314.67403.92
powrót na początek