zaloguj się

Bilans gier: Małgorzata Szczygieł

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 97 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Adam Janicki301901163.3336.67407.63352.68349.82414.18
Adam Klimont1010910.0090.00401.00298.00335.00404.89
Adam Szukalski70070.00100.000.000.00350.29393.86
Agata Bogucka1100100.000.00437.00236.000.000.00
Agnieszka Goniowska17130476.4723.53402.31328.38332.75430.50
Agnieszka Jaśkiewicz2200100.000.00427.50329.500.000.00
Agnieszka Sołtys1100100.000.00555.00183.000.000.00
Agnieszka Wilk2200100.000.00372.00199.500.000.00
Aleksandra Łukaszewicz4400100.000.00383.75325.750.000.00
Amelia Borysiuk10010.00100.000.000.00273.00460.00
Andrzej Kraska1250741.6758.33379.20315.60370.86405.86
Anna Gorgól1100100.000.00390.00265.000.000.00
Anna Mech1100100.000.00359.00287.000.000.00
Antoni Kordos3300100.000.00411.67208.670.000.00
Barbara Obremska19140573.6826.32410.79329.50338.60410.60
Bartosz Morawski14401028.5771.43403.00355.25343.20449.50
Bartosz Orłowski10010.00100.000.000.00309.00390.00
Beata Wiączkowska382001852.6347.37405.75322.75306.22404.06
Bogusław Koszarski1100100.000.00301.00288.000.000.00
Bogusław Szyszka1114806343.2456.76413.79348.29344.98423.89
Bronisław Parada720528.5771.43431.50361.00346.40420.60
Czesława Pawłowska22130959.0940.91413.54328.00319.22380.67
Dariusz Kazański1100100.000.00503.00271.000.000.00
Dariusz Kosz19201710.5389.47419.00349.00339.12437.94
Diana Łańcucka1100100.000.00403.00169.000.000.00
Dominik Piasecki401902147.5052.50418.21343.21349.67419.33
Dorota Pikulska1100100.000.00385.00259.000.000.00
Eligiusz Jankowski1100100.000.00405.00266.000.000.00
Elżbieta Jankowska20020.00100.000.000.00330.50371.50
Elżbieta Koszałka2200100.000.00447.00261.000.000.00
Ewa Fiszer-Włodarczyk1160554.5545.45401.33326.83339.40394.80
Ewa Pankowska5500100.000.00406.60282.600.000.00
Filip Klar310233.3366.67409.00378.00337.00379.50
Grażyna Biernacka1100100.000.00403.00212.000.000.00
Grzegorz Sęk3300100.000.00415.33303.330.000.00
Grzegorz Wiączkowski20801240.0060.00413.00348.63328.25396.25
Inez Chrzanowska1100100.000.00417.00224.000.000.00
Jacek Galewicz1100100.000.00445.00171.000.000.00
Jacek Petrus1100100.000.00365.00359.000.000.00
Jacek Wandzel1080280.0020.00415.75350.13363.00428.50
Jakub Kocięba1100100.000.00339.00257.000.000.00
Jędrzej Zawojski1100100.000.00426.00237.000.000.00
Joanna Pawlińska840450.0050.00403.75334.75337.25361.00
Joanna Suchanek8800100.000.00407.25298.380.000.00
Joanna Szałkiewicz2200100.000.00384.00256.500.000.00
Joanna Żygadło1100100.000.00423.00284.000.000.00
Julia Pawlińska10010.00100.000.000.00352.00381.00
Karol Waniek1044705745.1954.81412.23340.72335.35420.74
Karolina Michniewicz2200100.000.00423.50331.500.000.00
Krzysztof Borodziuk1380561.5438.46394.75332.25328.00369.60
Krzysztof Kozłowski1100100.000.00348.00250.000.000.00
Krzysztof Obremski441103325.0075.00412.09365.00334.55433.73
Krzysztof Szeruga2200100.000.00359.50300.500.000.00
Laura Pisula26190773.0826.92400.05310.63308.43420.00
Leokadia Litwinowicz10010.00100.000.000.00363.00372.00
Łukasz Homa650183.3316.67412.20296.20290.00380.00
Łukasz Sornek540180.0020.00446.75335.25284.00512.00
Łukasz Szałkiewicz311201938.7161.29415.75327.17331.84404.26
Maciej Nawrocki302001066.6733.33435.85315.50337.00402.80
Maciej Pietrasik2200100.000.00409.00320.000.000.00
Magdalena Dec1100100.000.00380.00270.000.000.00
Magdalena Lis2200100.000.00368.00322.500.000.00
Marcin Radwański604801280.0020.00401.35319.35332.08382.67
Marek Reda1100100.000.00398.00397.000.000.00
Mariusz Kulas1100100.000.00353.00139.000.000.00
Marlena Drgas1100100.000.00378.00128.000.000.00
Marta Ćwiek17120570.5929.41401.83315.58364.00408.80
Marta Świątkowska640266.6733.33392.25299.75307.50376.00
Mateusz Królikowski332001360.6139.39411.60335.60333.77411.46
Michał Burak740357.1442.86381.00318.25334.33384.00
Michał Landowski640266.6733.33388.50349.25359.50402.00
Michał Puchowski13110284.6215.38402.82311.82290.00397.50
Michał Stasiak3300100.000.00432.00234.000.000.00
Michał Szymkowski1380561.5438.46412.50310.13317.40435.20
Michał Trumpus15301220.0080.00374.00292.33334.58421.17
Mikołaj Cieplik1270558.3341.67421.14355.57331.40441.40
Mirosław Dymkowski2200100.000.00416.50229.500.000.00
Monika Laskowska18120666.6733.33392.17331.58336.67382.83
Paweł Janaś30030.00100.000.000.00313.00413.00
Paweł Mazurek310233.3366.67366.00324.00327.00346.00
Piotr Kurzynowski1100100.000.00468.00344.000.000.00
Piotr Madej320166.6733.33388.00305.00297.00340.00
Piotr Szałkiewicz19301615.7984.21401.33373.67347.69411.13
Przemysław Pawlic27180966.6733.33411.44288.78330.56386.22
Rafał Skibicki10010.00100.000.000.00357.00408.00
Rafał Świątek430175.0025.00454.00345.33343.00376.00
Robert Wagner20020.00100.000.000.00312.50356.00
Robert Włodarczyk210150.0050.00348.00239.00290.00337.00
Ryszard Korpalski16511305268.4831.52404.90329.31338.56393.79
Sławomir Wolski211101052.3847.62374.18325.36327.50382.70
Tomasz Dyguda1100100.000.00387.00282.000.000.00
Tomasz Suchanek813204939.5160.49420.44340.03348.53414.00
Wojciech Gonet2200100.000.00421.50313.000.000.00
Wojciech Obremski20020.00100.000.000.00325.00368.00
Wojciech Szczygieł210150.0050.00377.00352.00263.00339.00
Ziemowit Pazda1369703971.3228.68428.18315.74341.36420.56
Zofia Gajewska19100952.6347.37429.40343.30336.44400.56
powrót na początek