zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Elżbieta Salamon

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 13 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Bogusław Szyszka10010.00100.000.000.00269.00381.00
Dariusz Kosz20020.00100.000.000.00247.00440.50
Jan Salamon2200100.000.00352.50302.500.000.00
Kinga Bilska10010.00100.000.000.00266.00369.00
Maciej Nawrocki20020.00100.000.000.00326.50524.00
Małgorzata Szczygieł40040.00100.000.000.00266.00488.00
Marcin Radwański80080.00100.000.000.00303.50358.50
Mikołaj Cieplik40040.00100.000.000.00279.25446.25
Przemysław Pawlic70070.00100.000.000.00214.86493.86
Ryszard Korpalski60060.00100.000.000.00281.33446.00
Tomasz Suchanek10010.00100.000.000.00298.00398.00
Wojciech Gonet10010.00100.000.000.00269.00370.00
Ziemowit Pazda720528.5771.43360.50324.00282.40377.20
powrót na początek