zaloguj się

nadchodzące turnieje

Bilans gier: Mikołaj Cieplik

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 29 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Zofia Gajewska540180.0020.00415.25328.00358.00395.00
Ziemowit Pazda18110761.1138.89439.09335.27345.86424.86
Wojciech Gonet1100100.000.00478.00344.000.000.00
Tomasz Suchanek1070370.0030.00419.71331.14364.67494.67
Ryszard Korpalski342301167.6532.35409.00327.26319.82383.91
Rafał Świątek210150.0050.00341.00332.00318.00401.00
Radosław Jachna30030.00100.000.000.00342.33414.00
Przemysław Pawlic2200100.000.00377.00355.000.000.00
Piotr Sławiński1100100.000.00364.00311.000.000.00
Mateusz Królikowski10010.00100.000.000.00383.00432.00
Marcin Radwański3300100.000.00403.33347.000.000.00
Małgorzata Szczygieł1250741.6758.33441.40331.40355.57421.14
Magdalena Zychowicz1100100.000.00395.00270.000.000.00
Maciej Stasiak1100100.000.00540.00299.000.000.00
Maciej Nawrocki22601627.2772.73431.33359.83330.69408.44
Łukasz Sornek2200100.000.00394.00329.000.000.00
Laura Pisula1180372.7327.27382.88316.75313.67382.33
Krzysztof Obremski520340.0060.00379.00358.50326.33394.33
Joanna Zborowska1100100.000.00477.00320.000.000.00
Elżbieta Salamon4400100.000.00446.25279.250.000.00
Dominik Piasecki10010.00100.000.000.00310.00342.00
Dariusz Kosz620433.3366.67476.00337.50345.50419.75
Bronisław Parada10010.00100.000.000.00382.00468.00
Bogusław Szyszka1150645.4554.55373.80345.60296.83404.17
Bartosz Morawski511320.0060.00426.00363.00359.67400.67
Barbara Obremska410325.0075.00443.00374.00352.67424.00
Andrzej Kraska1100100.000.00364.00335.000.000.00
Aleksandra Łukaszewicz10010.00100.000.000.00304.00412.00
Adam Janicki15120380.0020.00413.92325.50391.00423.00
powrót na początek