zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Mikołaj Cieplik

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 29 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Aleksandra Łukaszewicz10010.00100.000.000.00304.00412.00
Bronisław Parada10010.00100.000.000.00382.00468.00
Dominik Piasecki10010.00100.000.000.00310.00342.00
Mateusz Królikowski10010.00100.000.000.00383.00432.00
Radosław Jachna30030.00100.000.000.00342.33414.00
Andrzej Kraska1100100.000.00364.00335.000.000.00
Barbara Obremska410325.0075.00443.00374.00352.67424.00
Bartosz Morawski511320.0060.00426.00363.00359.67400.67
Joanna Zborowska1100100.000.00477.00320.000.000.00
Maciej Stasiak1100100.000.00540.00299.000.000.00
Magdalena Zychowicz1100100.000.00395.00270.000.000.00
Piotr Sławiński1100100.000.00364.00311.000.000.00
Rafał Świątek210150.0050.00341.00332.00318.00401.00
Wojciech Gonet1100100.000.00478.00344.000.000.00
Dariusz Kosz620433.3366.67476.00337.50345.50419.75
Krzysztof Obremski520340.0060.00379.00358.50326.33394.33
Łukasz Sornek2200100.000.00394.00329.000.000.00
Przemysław Pawlic2200100.000.00377.00355.000.000.00
Marcin Radwański3300100.000.00403.33347.000.000.00
Elżbieta Salamon4400100.000.00446.25279.250.000.00
Zofia Gajewska540180.0020.00415.25328.00358.00395.00
Bogusław Szyszka1150645.4554.55373.80345.60296.83404.17
Małgorzata Szczygieł1250741.6758.33441.40331.40355.57421.14
Maciej Nawrocki22601627.2772.73431.33359.83330.69408.44
Tomasz Suchanek1070370.0030.00419.71331.14364.67494.67
Laura Pisula1180372.7327.27382.88316.75313.67382.33
Ziemowit Pazda18110761.1138.89439.09335.27345.86424.86
Adam Janicki15120380.0020.00413.92325.50391.00423.00
Ryszard Korpalski342301167.6532.35409.00327.26319.82383.91
powrót na początek