zaloguj się

nadchodzące turnieje

Bilans gier: Mikołaj Cieplik

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 29 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Aleksandra Łukaszewicz10010.00100.000.000.00304.00412.00
Bronisław Parada10010.00100.000.000.00382.00468.00
Dominik Piasecki10010.00100.000.000.00310.00342.00
Mateusz Królikowski10010.00100.000.000.00383.00432.00
Radosław Jachna30030.00100.000.000.00342.33414.00
Andrzej Kraska1100100.000.00364.00335.000.000.00
Barbara Obremska410325.0075.00443.00374.00352.67424.00
Bartosz Morawski511320.0060.00426.00363.00359.67400.67
Joanna Zborowska1100100.000.00477.00320.000.000.00
Maciej Stasiak1100100.000.00540.00299.000.000.00
Magdalena Zychowicz1100100.000.00395.00270.000.000.00
Piotr Sławiński1100100.000.00364.00311.000.000.00
Rafał Świątek210150.0050.00341.00332.00318.00401.00
Wojciech Gonet1100100.000.00478.00344.000.000.00
Krzysztof Obremski520340.0060.00379.00358.50326.33394.33
Łukasz Sornek2200100.000.00394.00329.000.000.00
Dariusz Kosz830537.5062.50447.00329.67348.40439.00
Przemysław Pawlic3300100.000.00403.33329.670.000.00
Elżbieta Salamon4400100.000.00446.25279.250.000.00
Marcin Radwański4400100.000.00421.50335.250.000.00
Zofia Gajewska540180.0020.00415.25328.00358.00395.00
Bogusław Szyszka1150645.4554.55373.80345.60296.83404.17
Małgorzata Szczygieł1350838.4661.54441.40331.40351.13420.13
Maciej Nawrocki22601627.2772.73431.33359.83330.69408.44
Tomasz Suchanek1070370.0030.00419.71331.14364.67494.67
Laura Pisula1180372.7327.27382.88316.75313.67382.33
Adam Janicki15120380.0020.00413.92325.50391.00423.00
Ziemowit Pazda20130765.0035.00436.00340.38345.86424.86
Ryszard Korpalski362401266.6733.33406.25327.21320.75389.67
powrót na początek