zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Mikołaj Cieplik

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 25 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Aleksandra Łukaszewicz10010.00100.000.000.00304.00412.00
Bronisław Parada10010.00100.000.000.00382.00468.00
Dariusz Kosz10010.00100.000.000.00267.00432.00
Dominik Piasecki10010.00100.000.000.00310.00342.00
Mateusz Królikowski10010.00100.000.000.00383.00432.00
Radosław Jachna30030.00100.000.000.00342.33414.00
Andrzej Kraska1100100.000.00364.00335.000.000.00
Barbara Obremska410325.0075.00443.00374.00352.67424.00
Bartosz Morawski511320.0060.00426.00363.00359.67400.67
Joanna Zborowska1100100.000.00477.00320.000.000.00
Maciej Stasiak1100100.000.00540.00299.000.000.00
Magdalena Zychowicz1100100.000.00395.00270.000.000.00
Przemysław Pawlic1100100.000.00363.00350.000.000.00
Krzysztof Obremski520340.0060.00379.00358.50326.33394.33
Łukasz Sornek2200100.000.00394.00329.000.000.00
Marcin Radwański3300100.000.00403.33347.000.000.00
Zofia Gajewska430175.0025.00396.00345.00358.00395.00
Bogusław Szyszka1150645.4554.55373.80345.60296.83404.17
Maciej Nawrocki19501426.3273.68424.60359.00327.86406.79
Małgorzata Szczygieł1250741.6758.33441.40331.40355.57421.14
Tomasz Suchanek960366.6733.33405.17344.67364.67494.67
Laura Pisula1180372.7327.27382.88316.75313.67382.33
Adam Janicki1090190.0010.00394.33323.78430.00440.00
Ziemowit Pazda15100566.6733.33428.60343.70346.60444.40
Ryszard Korpalski30220873.3326.67409.23324.18317.13367.88
powrót na początek