zaloguj się

Bilans gier: Mikołaj Cieplik

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 24 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Adam Janicki650183.3316.67396.00305.40430.00440.00
Aleksandra Łukaszewicz10010.00100.000.000.00304.00412.00
Andrzej Kraska1100100.000.00364.00335.000.000.00
Barbara Obremska410325.0075.00443.00374.00352.67424.00
Bartosz Morawski511320.0060.00426.00363.00359.67400.67
Bogusław Szyszka940544.4455.56358.00325.75306.20404.40
Bronisław Parada10010.00100.000.000.00382.00468.00
Dariusz Kosz10010.00100.000.000.00267.00432.00
Dominik Piasecki10010.00100.000.000.00310.00342.00
Joanna Zborowska1100100.000.00477.00320.000.000.00
Krzysztof Obremski520340.0060.00379.00358.50326.33394.33
Laura Pisula870187.5012.50387.00313.57321.00389.00
Łukasz Sornek2200100.000.00394.00329.000.000.00
Maciej Nawrocki1450935.7164.29424.60359.00327.33390.89
Maciej Stasiak1100100.000.00540.00299.000.000.00
Magdalena Zychowicz1100100.000.00395.00270.000.000.00
Małgorzata Szczygieł920722.2277.78428.50325.50355.57421.14
Marcin Radwański2200100.000.00393.00365.000.000.00
Mateusz Królikowski10010.00100.000.000.00383.00432.00
Radosław Jachna30030.00100.000.000.00342.33414.00
Ryszard Korpalski23170673.9126.09408.71321.82306.17366.83
Tomasz Suchanek960366.6733.33405.17344.67364.67494.67
Ziemowit Pazda1060460.0040.00431.67334.67352.50440.50
Zofia Gajewska430175.0025.00396.00345.00358.00395.00
powrót na początek