zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Mikołaj Cieplik

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 25 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Adam Janicki1090190.0010.00394.33323.78430.00440.00
Aleksandra Łukaszewicz10010.00100.000.000.00304.00412.00
Andrzej Kraska1100100.000.00364.00335.000.000.00
Barbara Obremska410325.0075.00443.00374.00352.67424.00
Bartosz Morawski511320.0060.00426.00363.00359.67400.67
Bogusław Szyszka1150645.4554.55373.80345.60296.83404.17
Bronisław Parada10010.00100.000.000.00382.00468.00
Dariusz Kosz10010.00100.000.000.00267.00432.00
Dominik Piasecki10010.00100.000.000.00310.00342.00
Joanna Zborowska1100100.000.00477.00320.000.000.00
Krzysztof Obremski520340.0060.00379.00358.50326.33394.33
Laura Pisula1180372.7327.27382.88316.75313.67382.33
Łukasz Sornek2200100.000.00394.00329.000.000.00
Maciej Nawrocki19501426.3273.68424.60359.00327.86406.79
Maciej Stasiak1100100.000.00540.00299.000.000.00
Magdalena Zychowicz1100100.000.00395.00270.000.000.00
Małgorzata Szczygieł1250741.6758.33441.40331.40355.57421.14
Marcin Radwański3300100.000.00403.33347.000.000.00
Mateusz Królikowski10010.00100.000.000.00383.00432.00
Przemysław Pawlic1100100.000.00363.00350.000.000.00
Radosław Jachna30030.00100.000.000.00342.33414.00
Ryszard Korpalski30220873.3326.67409.23324.18317.13367.88
Tomasz Suchanek960366.6733.33405.17344.67364.67494.67
Ziemowit Pazda15100566.6733.33428.60343.70346.60444.40
Zofia Gajewska430175.0025.00396.00345.00358.00395.00
powrót na początek