zaloguj się

nadchodzące turnieje

Bilans gier: Mikołaj Cieplik

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 29 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Adam Janicki15120380.0020.00413.92325.50391.00423.00
Aleksandra Łukaszewicz10010.00100.000.000.00304.00412.00
Andrzej Kraska1100100.000.00364.00335.000.000.00
Barbara Obremska410325.0075.00443.00374.00352.67424.00
Bartosz Morawski511320.0060.00426.00363.00359.67400.67
Bogusław Szyszka1150645.4554.55373.80345.60296.83404.17
Bronisław Parada10010.00100.000.000.00382.00468.00
Dariusz Kosz830537.5062.50447.00329.67348.40439.00
Dominik Piasecki10010.00100.000.000.00310.00342.00
Elżbieta Salamon4400100.000.00446.25279.250.000.00
Joanna Zborowska1100100.000.00477.00320.000.000.00
Krzysztof Obremski520340.0060.00379.00358.50326.33394.33
Laura Pisula1180372.7327.27382.88316.75313.67382.33
Łukasz Sornek2200100.000.00394.00329.000.000.00
Maciej Nawrocki22601627.2772.73431.33359.83330.69408.44
Maciej Stasiak1100100.000.00540.00299.000.000.00
Magdalena Zychowicz1100100.000.00395.00270.000.000.00
Małgorzata Szczygieł1350838.4661.54441.40331.40351.13420.13
Marcin Radwański4400100.000.00421.50335.250.000.00
Mateusz Królikowski10010.00100.000.000.00383.00432.00
Piotr Sławiński1100100.000.00364.00311.000.000.00
Przemysław Pawlic3300100.000.00403.33329.670.000.00
Radosław Jachna30030.00100.000.000.00342.33414.00
Rafał Świątek210150.0050.00341.00332.00318.00401.00
Ryszard Korpalski362401266.6733.33406.25327.21320.75389.67
Tomasz Suchanek1070370.0030.00419.71331.14364.67494.67
Wojciech Gonet1100100.000.00478.00344.000.000.00
Ziemowit Pazda20130765.0035.00436.00340.38345.86424.86
Zofia Gajewska540180.0020.00415.25328.00358.00395.00
powrót na początek