zaloguj się

nadchodzące turnieje

Bilans gier: Maciej Nawrocki

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 35 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Adam Janicki1580753.3346.67427.88322.63360.57404.43
Agnieszka Sołtys1100100.000.00387.00231.000.000.00
Andrzej Kraska530260.0040.00360.00341.00362.00422.50
Barbara Obremska10010.00100.000.000.00424.00467.00
Bartosz Morawski820625.0075.00409.50325.50337.33469.50
Bogusław Szyszka19411421.0573.68396.00341.25341.00439.43
Czesława Pawłowska310233.3366.67353.00309.00322.50445.00
Dariusz Kosz10010.00100.000.000.00324.00460.00
Dominik Piasecki1100100.000.00415.00405.000.000.00
Elżbieta Koszałka5500100.000.00394.00289.800.000.00
Jacek Wandzel10010.00100.000.000.00401.00424.00
Jerzy Luter1100100.000.00402.00300.000.000.00
Jędrzej Zawojski1100100.000.00489.00313.000.000.00
Justyna Wozowczyk1100100.000.00389.00310.000.000.00
Karol Waniek920722.2277.78411.00357.00292.29483.14
Karolina Mak210150.0050.00365.00340.00286.00358.00
Krzysztof Borodziuk10010.00100.000.000.00322.00401.00
Krzysztof Obremski70070.00100.000.000.00341.29469.29
Laura Pisula1490564.2935.71383.44345.89357.80407.20
Łukasz Sornek210150.0050.00359.00289.00392.00511.00
Magdalena Zychowicz3300100.000.00497.33236.000.000.00
Małgorzata Szczygieł291001934.4865.52402.80337.00313.42434.58
Marcin Radwański730442.8657.14403.00307.67312.75399.50
Marta Świątkowska1100100.000.00400.00346.000.000.00
Michał Landowski20020.00100.000.000.00339.50391.00
Michał Stasiak1100100.000.00421.00249.000.000.00
Michał Szymkowski210150.0050.00406.00234.00321.00410.00
Mikołaj Cieplik19140573.6826.32406.79327.86359.00424.60
Monika Wrzałek2200100.000.00415.00262.000.000.00
Paweł Hałupka1100100.000.00545.00213.000.000.00
Przemysław Pawlic10010.00100.000.000.00367.00434.00
Ryszard Korpalski512212843.1454.90396.50322.86328.00401.54
Tomasz Dyguda1100100.000.00361.00356.000.000.00
Ziemowit Pazda34260876.4723.53421.65331.15329.75427.88
Zofia Gajewska310233.3366.67424.00289.00271.50366.00
powrót na początek