zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Maciej Nawrocki

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 40 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Adam Janicki19110857.8942.11424.91328.55356.13407.38
Agnieszka Sołtys1100100.000.00387.00231.000.000.00
Andrzej Kraska530260.0040.00360.00341.00362.00422.50
Barbara Obremska10010.00100.000.000.00424.00467.00
Bartosz Morawski820625.0075.00409.50325.50337.33469.50
Bogusław Szyszka20511425.0070.00384.80337.80341.00439.43
Bronisław Parada1100100.000.00424.00337.000.000.00
Czesława Pawłowska310233.3366.67353.00309.00322.50445.00
Dariusz Kosz40040.00100.000.000.00315.00465.00
Dominik Piasecki1100100.000.00415.00405.000.000.00
Elżbieta Koszałka5500100.000.00394.00289.800.000.00
Elżbieta Salamon2200100.000.00524.00326.500.000.00
Jacek Wandzel10010.00100.000.000.00401.00424.00
Jan Salamon1100100.000.00553.00326.000.000.00
Jerzy Luter1100100.000.00402.00300.000.000.00
Jędrzej Zawojski1100100.000.00489.00313.000.000.00
Justyna Wozowczyk1100100.000.00389.00310.000.000.00
Karol Waniek1030730.0070.00423.67368.33292.29483.14
Karolina Mak210150.0050.00365.00340.00286.00358.00
Krzysztof Borodziuk310233.3366.67341.00312.00312.50459.50
Krzysztof Obremski70070.00100.000.000.00341.29469.29
Laura Pisula1490564.2935.71383.44345.89357.80407.20
Łukasz Sornek210150.0050.00359.00289.00392.00511.00
Magdalena Zychowicz3300100.000.00497.33236.000.000.00
Małgorzata Szczygieł301002033.3366.67402.80337.00315.50435.85
Marcin Radwański730442.8657.14403.00307.67312.75399.50
Marta Świątkowska1100100.000.00400.00346.000.000.00
Michał Landowski20020.00100.000.000.00339.50391.00
Michał Stasiak1100100.000.00421.00249.000.000.00
Michał Szymkowski210150.0050.00406.00234.00321.00410.00
Michał Wyrwisz1100100.000.00390.00295.000.000.00
Mikołaj Cieplik22160672.7327.27408.44330.69359.83431.33
Monika Wrzałek2200100.000.00415.00262.000.000.00
Paweł Hałupka1100100.000.00545.00213.000.000.00
Przemysław Pawlic320166.6733.33416.00328.50367.00434.00
Ryszard Korpalski602613343.3355.00393.88325.08331.21403.79
Tomasz Dyguda1100100.000.00361.00356.000.000.00
Tomasz Suchanek20020.00100.000.000.00294.00376.00
Ziemowit Pazda42330978.5721.43423.33338.21324.22427.89
Zofia Gajewska310233.3366.67424.00289.00271.50366.00
powrót na początek