zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Maciej Nawrocki

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 44 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Adam Janicki25170868.0032.00416.12341.71356.13407.38
Agnieszka Sołtys1100100.000.00387.00231.000.000.00
Andrzej Kraska530260.0040.00360.00341.00362.00422.50
Anna Katarzyna Kubik1100100.000.00360.00236.000.000.00
Anna Kubik2200100.000.00360.00236.000.000.00
Barbara Obremska10010.00100.000.000.00424.00467.00
Bartosz Morawski820625.0075.00409.50325.50337.33469.50
Bogusław Szyszka27711925.9370.37382.86346.43336.11429.79
Bronisław Parada7700100.000.00457.57294.290.000.00
Czesława Pawłowska310233.3366.67353.00309.00322.50445.00
Dariusz Kosz1700170.00100.000.000.00347.94462.82
Dominik Piasecki1100100.000.00415.00405.000.000.00
Elżbieta Koszałka5500100.000.00394.00289.800.000.00
Elżbieta Salamon3300100.000.00483.33310.330.000.00
Jacek Wandzel10010.00100.000.000.00401.00424.00
Jan Salamon1100100.000.00553.00326.000.000.00
Jerzy Luter1100100.000.00402.00300.000.000.00
Jędrzej Zawojski1100100.000.00489.00313.000.000.00
Justyna Wozowczyk1100100.000.00389.00310.000.000.00
Karol Waniek1240833.3366.67414.25366.75303.25475.38
Karolina Mak310233.3366.67365.00340.00327.00379.50
Krzysztof Borodziuk310233.3366.67341.00312.00312.50459.50
Krzysztof Obremski70070.00100.000.000.00341.29469.29
Laura Pisula1490564.2935.71383.44345.89357.80407.20
Łukasz Sornek210150.0050.00359.00289.00392.00511.00
Magdalena Zychowicz3300100.000.00497.33236.000.000.00
Małgorzata Szczygieł331002330.3069.70402.80337.00311.91427.00
Marcin Radwański830537.5062.50403.00307.67323.00402.40
Marta Świątkowska1100100.000.00400.00346.000.000.00
Michał Landowski20020.00100.000.000.00339.50391.00
Michał Stasiak1100100.000.00421.00249.000.000.00
Michał Szymkowski210150.0050.00406.00234.00321.00410.00
Michał Wyrwisz1100100.000.00390.00295.000.000.00
Mikołaj Cieplik442002445.4554.55417.30348.85334.42450.75
Monika Wrzałek2200100.000.00415.00262.000.000.00
Paweł Hałupka1100100.000.00545.00213.000.000.00
Piotr Sławiński1100100.000.00412.00269.000.000.00
Przemysław Pawlic201001050.0050.00429.00331.00331.70405.60
Ryszard Korpalski793614245.5753.16404.94328.50331.17406.26
Sławomir Wolski1100100.000.00416.00387.000.000.00
Tomasz Dyguda1100100.000.00361.00356.000.000.00
Tomasz Suchanek530260.0040.00416.00380.00294.00376.00
Ziemowit Pazda635001379.3720.63423.02335.68337.23441.85
Zofia Gajewska310233.3366.67424.00289.00271.50366.00
powrót na początek