zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Michał Landowski

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 23 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Adam Janicki10010.00100.000.000.00359.00401.00
Barbara Obremska10010.00100.000.000.00271.00450.00
Bogusław Szyszka10010.00100.000.000.00296.00415.00
Czesława Pawłowska1100100.000.00388.00370.000.000.00
Dariusz Kosz10010.00100.000.000.00326.00465.00
Dominik Piasecki10010.00100.000.000.00321.00501.00
Jacek Wandzel10010.00100.000.000.00315.00375.00
Karol Waniek30030.00100.000.000.00331.00472.67
Konrad Łukaszewicz10010.00100.000.000.00342.00403.00
Krzysztof Borodziuk30030.00100.000.000.00307.33343.67
Laura Pisula530260.0040.00407.33323.33346.00404.50
Maciej Nawrocki2200100.000.00391.00339.500.000.00
Maciej Pietrasik4400100.000.00403.75315.250.000.00
Małgorzata Szczygieł620433.3366.67402.00359.50349.25388.50
Marcin Radwański420250.0050.00429.00275.00335.00388.00
Marta Ćwiek10010.00100.000.000.00252.00538.00
Marta Świątkowska10010.00100.000.000.00311.00438.00
Michał Stasiak1100100.000.00431.00198.000.000.00
Michał Szymkowski210150.0050.00393.00333.00366.00374.00
Piotr Sławiński1100100.000.00513.00176.000.000.00
Radosław Jachna10010.00100.000.000.00348.00381.00
Ryszard Korpalski820625.0075.00366.00327.50302.50345.83
Ziemowit Pazda720528.5771.43390.00372.50340.80382.00
powrót na początek