zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Michał Alabrudziński

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 13 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Barbara Obremska2200100.000.00461.00322.000.000.00
Bartosz Morawski410325.0075.00501.00408.00276.00420.33
Bogusław Szyszka520340.0060.00444.00375.50374.33428.33
Bronisław Parada10010.00100.000.000.00468.00475.00
Dariusz Kosz310233.3366.67404.00401.00389.50507.00
Konrad Łukaszewicz2200100.000.00611.50231.000.000.00
Krzysztof Borodziuk210150.0050.00359.00225.00312.00463.00
Krzysztof Obremski210150.0050.00447.00368.00311.00406.00
Laura Pisula1100100.000.00447.00232.000.000.00
Paweł Mazurek2200100.000.00457.00318.000.000.00
Ryszard Korpalski3300100.000.00454.33365.000.000.00
Tomasz Suchanek1100100.000.00390.00323.000.000.00
Ziemowit Pazda1100100.000.00407.00331.000.000.00
powrót na początek