zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Wojciech Gonet

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 28 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Adam Janicki20020.00100.000.000.00296.50400.00
Adam Klimont10010.00100.000.000.00339.00346.00
Agata Bogucka3300100.000.00382.00198.000.000.00
Andrzej Kraska1100100.000.00410.00356.000.000.00
Barbara Obremska10010.00100.000.000.00355.00359.00
Bartosz Morawski1100100.000.00407.00391.000.000.00
Bogusław Szyszka40040.00100.000.000.00352.25436.75
Dominik Piasecki710614.2985.71376.00315.00337.17379.67
Elżbieta Salamon1100100.000.00370.00269.000.000.00
Jacek Wandzel10010.00100.000.000.00251.00464.00
Jerzy Luter20020.00100.000.000.00369.50404.00
Karolina Michniewicz1100100.000.00393.00315.000.000.00
Konrad Łukaszewicz1100100.000.00386.00265.000.000.00
Krzysztof Borodziuk20110.0050.000.000.00318.00364.00
Krzysztof Obremski20020.00100.000.000.00278.00396.00
Laura Pisula530260.0040.00409.00342.67322.50401.00
Magdalena Zychowicz1100100.000.00360.00273.000.000.00
Małgorzata Szczygieł20020.00100.000.000.00313.00421.50
Marta Ćwiek320166.6733.33428.50377.50286.00371.00
Mateusz Królikowski3300100.000.00411.00342.000.000.00
Mikołaj Cieplik10010.00100.000.000.00344.00478.00
Paweł Hałupka2200100.000.00382.00275.500.000.00
Przemysław Gonet1100100.000.00557.0046.000.000.00
Robert Wagner1100100.000.00388.00345.000.000.00
Ryszard Korpalski1240833.3366.67369.50310.75330.50410.25
Sławomir Wolski10010.00100.000.000.00284.00362.00
Tomasz Suchanek510420.0080.00375.00363.00363.00395.75
Ziemowit Pazda1050550.0050.00390.40308.00301.60491.00
powrót na początek