zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Robert Wagner

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 19 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Andrzej Kraska30030.00100.000.000.00313.00401.67
Barbara Obremska20020.00100.000.000.00232.00405.00
Bogusław Szyszka210150.0050.00336.00318.00331.00406.00
Bronisław Parada10010.00100.000.000.00263.00425.00
Dariusz Kazański2200100.000.00340.50286.500.000.00
Dominik Piasecki30030.00100.000.000.00289.00380.00
Grzegorz Sęk1100100.000.00393.00223.000.000.00
Grzegorz Wiączkowski1100100.000.00465.00463.000.000.00
Karol Waniek10010.00100.000.000.00266.00408.00
Krzysztof Borodziuk10010.00100.000.000.00304.00345.00
Małgorzata Szczygieł2200100.000.00356.00312.500.000.00
Marcin Radwański520340.0060.00327.50295.50214.00454.33
Marta Ćwiek10010.00100.000.000.00252.00443.00
Mateusz Królikowski10010.00100.000.000.00256.00464.00
Ryszard Korpalski730442.8657.14366.67323.00299.50356.75
Sławomir Wolski20020.00100.000.000.00377.00408.00
Tomasz Suchanek30030.00100.000.000.00368.67382.67
Wojciech Gonet10010.00100.000.000.00345.00388.00
Ziemowit Pazda410325.0075.00313.00303.00337.33430.00
powrót na początek