zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Adam Klimont

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 38 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Agnieszka Goniowska3300100.000.00426.33354.330.000.00
Agnieszka Wydra1100100.000.00445.00246.000.000.00
Barbara Obremska320166.6733.33383.50333.50310.00342.00
Beata Wiączkowska740357.1442.86401.75344.50387.00431.00
Bogusław Szyszka1480657.1442.86422.13363.88323.50434.50
Dominik Piasecki310233.3366.67365.00363.00342.50371.00
Ewa Fiszer-Włodarczyk1100100.000.00390.00309.000.000.00
Grzegorz Sęk1100100.000.00430.00299.000.000.00
Grzegorz Wiączkowski1100100.000.00425.00281.000.000.00
Izabela Wójcik1100100.000.00411.00301.000.000.00
Jacek Wandzel1100100.000.00434.00277.000.000.00
Joanna Pawlińska540180.0020.00400.75308.00390.00400.00
Joanna Suchanek430175.0025.00385.00331.33322.00410.00
Karol Waniek941444.4444.44405.75347.25348.00396.50
Karolina Michniewicz1100100.000.00427.00368.000.000.00
Krzysztof Obremski730442.8657.14408.00321.00382.00452.00
Łukasz Szałkiewicz210150.0050.00398.00342.00342.00420.00
Małgorzata Szczygieł1090190.0010.00404.89335.00298.00401.00
Marcin Radwański1150645.4554.55372.00305.40323.00374.50
Mateusz Królikowski2200100.000.00405.00285.500.000.00
Michał Luch1100100.000.00395.00299.000.000.00
Michał Puchowski1100100.000.00337.00317.000.000.00
Michał Szymkowski1100100.000.00444.00356.000.000.00
Michał Trumpus10010.00100.000.000.00335.00421.00
Monika Laskowska430175.0025.00375.67343.67347.00434.00
Paweł Mazurek1100100.000.00517.00401.000.000.00
Piotr Szałkiewicz210150.0050.00420.00320.00356.00388.00
Przemysław Pawlic420250.0050.00390.00262.00401.50429.50
Rafał Świątek980188.8911.11405.13295.63363.00408.00
Ryszard Korpalski1160554.5545.45401.00298.50309.60378.40
Sławomir Piotrowski10010.00100.000.000.00363.00431.00
Sławomir Rattay1100100.000.00514.00243.000.000.00
Sławomir Wolski10010.00100.000.000.00391.00416.00
Tomasz Suchanek830537.5062.50426.33331.67338.20428.00
Wojciech Gonet1100100.000.00346.00339.000.000.00
Wojciech Obremski1100100.000.00399.00259.000.000.00
Ziemowit Pazda630350.0050.00436.33294.67347.00404.33
Zofia Gajewska10010.00100.000.000.00312.00328.00
powrót na początek