zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Dariusz Kosz

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 50 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Zofia Gajewska430175.0025.00434.33325.00351.00388.00
Ziemowit Pazda161600100.000.00491.44327.380.000.00
Tomasz Suchanek1460842.8657.14482.00348.67374.63449.63
Sławomir Wolski530260.0040.00448.33330.67326.50387.50
Ryszard Korpalski50420884.0016.00456.38329.81376.00397.25
Rafał Świątek1100100.000.00600.00128.000.000.00
Radosław Jachna10010.00100.000.000.00235.00432.00
Przemysław Pawlic5500100.000.00411.20335.400.000.00
Piotr Szałkiewicz2200100.000.00390.50328.000.000.00
Paweł Mazurek1100100.000.00450.00315.000.000.00
Paweł Hałupka3300100.000.00440.00236.000.000.00
Monika Laskowska1100100.000.00639.00277.000.000.00
Mikołaj Cieplik15120380.0020.00452.25362.42329.67447.00
Michał Wyrwisz1100100.000.00422.00241.000.000.00
Michał Trumpus10010.00100.000.000.00342.00406.00
Michał Szymkowski430175.0025.00403.67335.00361.00443.00
Michał Puchowski1100100.000.00569.00252.000.000.00
Michał Landowski1100100.000.00465.00326.000.000.00
Michał Burak4400100.000.00429.25309.750.000.00
Michał Alabrudziński320166.6733.33507.00389.50401.00404.00
Mateusz Królikowski640266.6733.33467.00409.75367.50402.50
Marta Świątkowska2200100.000.00581.50268.500.000.00
Marcin Radwański8800100.000.00444.75326.130.000.00
Małgorzata Szczygieł19170289.4710.53437.94339.12349.00419.00
Maciej Nawrocki171700100.000.00462.82347.940.000.00
Łukasz Szałkiewicz3300100.000.00443.00336.000.000.00
Laura Pisula5500100.000.00441.40363.000.000.00
Krzysztof Obremski19100952.6347.37453.50368.90367.89444.67
Krzysztof Borodziuk210150.0050.00473.00340.00378.00387.00
Konrad Łukaszewicz1100100.000.00570.00264.000.000.00
Karol Waniek22170577.2722.73449.82336.47371.60433.00
Justyna Lisak1100100.000.00385.00262.000.000.00
Joanna Pawlińska2200100.000.00395.50242.500.000.00
Jędrzej Zawojski1100100.000.00376.00271.000.000.00
Jerzy Niewiadomski1100100.000.00498.00263.000.000.00
Jacek Wandzel3300100.000.00520.33333.000.000.00
Grzegorz Wiączkowski210150.0050.00406.00381.00355.00456.00
Elżbieta Salamon2200100.000.00440.50247.000.000.00
Elżbieta Koszałka1100100.000.00475.00259.000.000.00
Dominik Piasecki520340.0060.00422.50320.00362.33386.67
Daria Pisula1100100.000.00467.00261.000.000.00
Czesława Pawłowska4400100.000.00493.75311.750.000.00
Bronisław Parada640266.6733.33425.50334.00373.00427.50
Bogusław Szyszka704502564.2935.71445.47352.71356.52450.68
Beata Wiączkowska3300100.000.00452.67329.000.000.00
Bartosz Morawski402201855.0045.00447.82368.36356.67454.11
Barbara Obremska870187.5012.50435.00323.43329.00340.00
Andrzej Kraska1100100.000.00399.00348.000.000.00
Agnieszka Goniowska3300100.000.00505.33352.330.000.00
Adam Janicki1080280.0020.00468.38329.00353.00420.50
powrót na początek