zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Dariusz Kosz

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 50 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Andrzej Kraska1100100.000.00399.00348.000.000.00
Daria Pisula1100100.000.00467.00261.000.000.00
Elżbieta Koszałka1100100.000.00475.00259.000.000.00
Jerzy Niewiadomski1100100.000.00498.00263.000.000.00
Jędrzej Zawojski1100100.000.00376.00271.000.000.00
Justyna Lisak1100100.000.00385.00262.000.000.00
Konrad Łukaszewicz1100100.000.00570.00264.000.000.00
Michał Landowski1100100.000.00465.00326.000.000.00
Michał Puchowski1100100.000.00569.00252.000.000.00
Michał Trumpus10010.00100.000.000.00342.00406.00
Michał Wyrwisz1100100.000.00422.00241.000.000.00
Monika Laskowska1100100.000.00639.00277.000.000.00
Paweł Mazurek1100100.000.00450.00315.000.000.00
Radosław Jachna10010.00100.000.000.00235.00432.00
Rafał Świątek1100100.000.00600.00128.000.000.00
Elżbieta Salamon2200100.000.00440.50247.000.000.00
Grzegorz Wiączkowski210150.0050.00406.00381.00355.00456.00
Joanna Pawlińska2200100.000.00395.50242.500.000.00
Krzysztof Borodziuk210150.0050.00473.00340.00378.00387.00
Marta Świątkowska2200100.000.00581.50268.500.000.00
Piotr Szałkiewicz2200100.000.00390.50328.000.000.00
Agnieszka Goniowska3300100.000.00505.33352.330.000.00
Beata Wiączkowska3300100.000.00452.67329.000.000.00
Jacek Wandzel3300100.000.00520.33333.000.000.00
Łukasz Szałkiewicz3300100.000.00443.00336.000.000.00
Michał Alabrudziński320166.6733.33507.00389.50401.00404.00
Paweł Hałupka3300100.000.00440.00236.000.000.00
Czesława Pawłowska4400100.000.00493.75311.750.000.00
Michał Burak4400100.000.00429.25309.750.000.00
Michał Szymkowski430175.0025.00403.67335.00361.00443.00
Zofia Gajewska430175.0025.00434.33325.00351.00388.00
Dominik Piasecki520340.0060.00422.50320.00362.33386.67
Laura Pisula5500100.000.00441.40363.000.000.00
Przemysław Pawlic5500100.000.00411.20335.400.000.00
Sławomir Wolski530260.0040.00448.33330.67326.50387.50
Bronisław Parada640266.6733.33425.50334.00373.00427.50
Mateusz Królikowski640266.6733.33467.00409.75367.50402.50
Barbara Obremska870187.5012.50435.00323.43329.00340.00
Marcin Radwański8800100.000.00444.75326.130.000.00
Adam Janicki1080280.0020.00468.38329.00353.00420.50
Tomasz Suchanek1460842.8657.14482.00348.67374.63449.63
Mikołaj Cieplik15120380.0020.00452.25362.42329.67447.00
Ziemowit Pazda161600100.000.00491.44327.380.000.00
Maciej Nawrocki171700100.000.00462.82347.940.000.00
Krzysztof Obremski19100952.6347.37453.50368.90367.89444.67
Małgorzata Szczygieł19170289.4710.53437.94339.12349.00419.00
Karol Waniek22170577.2722.73449.82336.47371.60433.00
Bartosz Morawski402201855.0045.00447.82368.36356.67454.11
Ryszard Korpalski50420884.0016.00456.38329.81376.00397.25
Bogusław Szyszka704502564.2935.71445.47352.71356.52450.68
powrót na początek