zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Dariusz Kosz

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 50 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Michał Trumpus10010.00100.000.000.00342.00406.00
Radosław Jachna10010.00100.000.000.00235.00432.00
Andrzej Kraska1100100.000.00399.00348.000.000.00
Daria Pisula1100100.000.00467.00261.000.000.00
Elżbieta Koszałka1100100.000.00475.00259.000.000.00
Grzegorz Wiączkowski210150.0050.00406.00381.00355.00456.00
Jerzy Niewiadomski1100100.000.00498.00263.000.000.00
Jędrzej Zawojski1100100.000.00376.00271.000.000.00
Justyna Lisak1100100.000.00385.00262.000.000.00
Konrad Łukaszewicz1100100.000.00570.00264.000.000.00
Krzysztof Borodziuk210150.0050.00473.00340.00378.00387.00
Michał Landowski1100100.000.00465.00326.000.000.00
Michał Puchowski1100100.000.00569.00252.000.000.00
Michał Wyrwisz1100100.000.00422.00241.000.000.00
Monika Laskowska1100100.000.00639.00277.000.000.00
Paweł Mazurek1100100.000.00450.00315.000.000.00
Rafał Świątek1100100.000.00600.00128.000.000.00
Dominik Piasecki520340.0060.00422.50320.00362.33386.67
Elżbieta Salamon2200100.000.00440.50247.000.000.00
Joanna Pawlińska2200100.000.00395.50242.500.000.00
Marta Świątkowska2200100.000.00581.50268.500.000.00
Michał Alabrudziński320166.6733.33507.00389.50401.00404.00
Piotr Szałkiewicz2200100.000.00390.50328.000.000.00
Agnieszka Goniowska3300100.000.00505.33352.330.000.00
Beata Wiączkowska3300100.000.00452.67329.000.000.00
Jacek Wandzel3300100.000.00520.33333.000.000.00
Łukasz Szałkiewicz3300100.000.00443.00336.000.000.00
Michał Szymkowski430175.0025.00403.67335.00361.00443.00
Paweł Hałupka3300100.000.00440.00236.000.000.00
Sławomir Wolski530260.0040.00448.33330.67326.50387.50
Zofia Gajewska430175.0025.00434.33325.00351.00388.00
Bronisław Parada640266.6733.33425.50334.00373.00427.50
Czesława Pawłowska4400100.000.00493.75311.750.000.00
Mateusz Królikowski640266.6733.33467.00409.75367.50402.50
Michał Burak4400100.000.00429.25309.750.000.00
Laura Pisula5500100.000.00441.40363.000.000.00
Przemysław Pawlic5500100.000.00411.20335.400.000.00
Tomasz Suchanek1460842.8657.14482.00348.67374.63449.63
Barbara Obremska870187.5012.50435.00323.43329.00340.00
Adam Janicki1080280.0020.00468.38329.00353.00420.50
Marcin Radwański8800100.000.00444.75326.130.000.00
Krzysztof Obremski19100952.6347.37453.50368.90367.89444.67
Mikołaj Cieplik15120380.0020.00452.25362.42329.67447.00
Ziemowit Pazda161600100.000.00491.44327.380.000.00
Karol Waniek22170577.2722.73449.82336.47371.60433.00
Maciej Nawrocki171700100.000.00462.82347.940.000.00
Małgorzata Szczygieł19170289.4710.53437.94339.12349.00419.00
Bartosz Morawski402201855.0045.00447.82368.36356.67454.11
Ryszard Korpalski50420884.0016.00456.38329.81376.00397.25
Bogusław Szyszka704502564.2935.71445.47352.71356.52450.68
powrót na początek